Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Orsy setovi skladištenja
  TOP OFERTA

  Invader S1P

  6 990 RSD me TVSH-në
  Këpucë të shkurtëra mbrojtëse, rezistente ndaj ujit, të markës Aimont janë bërë nga lëkurë kamoshi (antilopi) rezistente ndaj konsumimit. Të veshura me material 3D i cili është anti-gërryes, me veti antifungale, i butë dhe me ajrosje. Mbrojtësi Light plus – nga polimeri. Pjesa mes shuallit është kompozite me bazë të qeramikës dhe aramideve, fleksibël dhe i lehtë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja VENTO PLUS është anatomike, anti-fungale dhe antistatike . Ultra të lehta. METAL FREE. Madhësia 38-47 EN ISO 2345

  Set i çelësave të kombinuar i hapur + unazë ZEBRA, OK6-22 17 copë

  071330141
  10 590 RSD me TVSH-në
  Set ZEBRA i çelësave të kombinuar i hapur + unazë. OK 6-22.

  Accu led llambë dore pune, cilindrike, 5+1W

  0827940178
  2 590 RSD me TVSH-në
  -

  Set i fishekëve dhe çelësave/kokë për arpion 1/4“ me dorezë arpion,45 copë

  5713998001
  6 169 RSD me TVSH-në
  Set REDLINE çelësave/kokë për arpion 1/4", me dorezë arpion. Madje 45 pjesë në një set, në paketim praktik. Struktura e setit është shumë e përshtatshme për mirëmbajtje dhe servisim universal, si për përdorim profesional, ashtu edhe në punëtori personale dhe në shtëpi

  THOR IMPACT

  5899406010
  1 250 RSD me TVSH-në
  Doreza mbrojtëse të bëra nga një përzierje e polietilenit me cilësi të lartë, me performanca të larta (HPPE) të nitrit, TRP dhe lëkurës, me mbushje për kapje të përmirësuar në shtresën e jashtme të materialit (në pëllëmbë). Pjesët e pasme dhe të jashtme të gishtave mbrohen nga përforcues të veçantë që mbrojnë kockat dhe nyjat nga dërrmimi dhe goditja. Mbrojtje shtesë në pjesën e brendshme të gishtërinjve (nyjave) dhe gishtit të madh. Manshetë me formë speciale për veshje të lehtë. Model Impact 500 siguron nivelin më të lartë të mbrojtjes nga grisjet, këputjet dhe shpimet, sipas standardit EN 388. Për shkak të kapjes së shkëlqyeshme të objekteve të lagështa dhe me vaj, ato janë ideale për përdorim në kushte ekstreme me rreziqe të larta mekanike - në miniera, petrokimi, ndërtimtari dhe të ngjashme.

  Madhësia nr. 10.

  Ms Fix Rapid + El. brusilica 850W

  SHOCK1177
  17 150 RSD me TVSH-në
  Akcijski paket 24 komada MS Fix rapid-a sa električnom brusilicom 850W. EAG 115
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Leximi…
  Leximi…
  Leximi…
  Leximi…

  Azzurro O2 - atlete pune

  5 690 RSD me TVSH-në
  Atlete pune rezistente ndaj ujit të bëra nga materiali i veçantë PUTEK që është shumë ajrosëse dhe rezistent ndaj konsumimit. Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorsues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Madhësia 38-47 EN ISO 2345

  Xhaketë Softshell, SHARK

  3 850 RSD me TVSH-në
  -

  Xhaketë Softshell, GRIGIO

  4 150 RSD me TVSH-në
  Kjo xhaketë e dizajnit modern sportiv është bërë nga materiali i quajtur Softshell, që në përkthimin fjalë për fjalë do të thotë guaskë e butë. Ky material e ka marrë këtë emër për faktin se edhe pse është i hollë, siguron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj depërtimit të erës me izolim të shkëlqyeshëm termik në të njëjtën kohë. Xhaketa gjithashtu ka shirita reflektues që ofrojnë dukshmëri më të madhe në dritën e zvogëluar të ditës. Ka mansheta të rregullueshme rreth mëngëve, dhe në pjesën e poshtme të xhaketës janë lidhëset me të cilat mund të rregulloni gjerësinë me qëllim të rehatisë ose rregullimit të depërtimit të ajrit

  Kabllo vazhduese BASIC, H05VV-F3G x 1,5mm2 me një lidhës

  0969940110
  2 190 RSD me TVSH-në
  -

  Lëkundëse kopshti, divan – ngjyrë bezhë

  FBL3
  10 300 RSD me TVSH-në
  -

  Maskë për një përdorim EAR-LOOP

  0899011001
  5 RSD me TVSH-në
  Maskë për përdorim të përgjithshëm në jetën e përditshme.

  Grigio S1P

  5 690 RSD me TVSH-në
  Këpucë mbrojtëse të bëra nga kombinimi i lëkurës kamoshi (antilopit) dhe najlonit. Kanë mbrojtësin kompozit dhe shtresën mes shuallit nga aramide (kevlar). Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Në dispozicion në version të thellë dhe të shkurtër. Madhësia 36-47 EN ISO 2345

  Bluzë Wurth LOGO

  850 RSD me TVSH-në
  Falë përbërjes së 100% të pambukut, kjo bluzë ofron rehati pavarësisht nga stina. Bluzë për pamje profesionale dhe moderne

  Set ZEBRA i çelësave-kokave për arpion 1/4" dhe fishekëve me dorezë arpion, 34 copë

  096501434
  8 750 RSD me TVSH-në
  Set i çelësave/arpion për kokë me vrimë MULTI. 5 llojet të ndryshme të pranimeve. Dorezë arpioni Zebra, kaçavidë, dy ekstensione me bita, nyje kardanike dhe futer me kokën që ndërrohet shpejt.

  Xhaketë piloti

  4 150 RSD me TVSH-në
  Pilot Xhaketë super praktike 3 në 1. Është bërë nga kombinimi i pambukut dhe poliesterit, mëngët hiqen me ndihmën e zinxhirëve të fshehur, kështu që mund të vishet si jelek. Ka disa xhepa funksionalë nga ana e jashtme dhe dy xhepa të brendshëm. Në pjesën e belit dhe në skajet e mëngëve është i vendosur shiriti elastik. Përthekimi bëhet përmes zinxhirit. Jaka dhe shtroja nga leshi mund të hiqen sipas nevojës. Xhaketa është e papërshkueshme nga uji dhe ofron mbrojte të mirë nga ndikimet atmosferike. Është në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Jogger Black O1 - atlete mbrojtëse

  6 190 RSD me TVSH-në
  Atlete pune Jogger Black me shkallë mbrojtëse O1 është e bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe tekstili. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtresa/shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është bërë nga TPU - elastomer termoplastik i cili i jep këpucëve rezistencë ndaj temperaturave prej - 4c deri + 1C. Janë anti-rrëshqitëse, rezistente ndaj konsumimit dhe efekteve të vajit. Nuk përmbajnë pjesë metalike dhe janë krejtësisht METAL FREE. Posedojnë absorbues energjie në pjesën e thembrës.

  Jelek Softshell, STONE BRIDGE

  2 290 RSD me TVSH-në
  Aq e këndshme dhe e rehatshme dhe megjithatë mbrojtje nga të ftohtit dhe era, saqë çdokush duhet ta ketë!

  Azzurro O2 - atlete pune

  5 690 RSD me TVSH-në
  Atlete pune rezistente ndaj ujit të bëra nga materiali i veçantë PUTEK që është shumë ajrosëse dhe rezistent ndaj konsumimit. Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorsues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Madhësia 38-47 EN ISO 2345

  Xhaketë Softshell, SHARK

  3 850 RSD me TVSH-në
  -

  Xhaketë Softshell, GRIGIO

  4 150 RSD me TVSH-në
  Kjo xhaketë e dizajnit modern sportiv është bërë nga materiali i quajtur Softshell, që në përkthimin fjalë për fjalë do të thotë guaskë e butë. Ky material e ka marrë këtë emër për faktin se edhe pse është i hollë, siguron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj depërtimit të erës me izolim të shkëlqyeshëm termik në të njëjtën kohë. Xhaketa gjithashtu ka shirita reflektues që ofrojnë dukshmëri më të madhe në dritën e zvogëluar të ditës. Ka mansheta të rregullueshme rreth mëngëve, dhe në pjesën e poshtme të xhaketës janë lidhëset me të cilat mund të rregulloni gjerësinë me qëllim të rehatisë ose rregullimit të depërtimit të ajrit

  Kabllo vazhduese BASIC, H05VV-F3G x 1,5mm2 me një lidhës

  0969940110
  2 190 RSD me TVSH-në
  -

  Lëkundëse kopshti, divan – ngjyrë bezhë

  FBL3
  10 300 RSD me TVSH-në
  -

  Maskë për një përdorim EAR-LOOP

  0899011001
  5 RSD me TVSH-në
  Maskë për përdorim të përgjithshëm në jetën e përditshme.

  Grigio S1P

  5 690 RSD me TVSH-në
  Këpucë mbrojtëse të bëra nga kombinimi i lëkurës kamoshi (antilopit) dhe najlonit. Kanë mbrojtësin kompozit dhe shtresën mes shuallit nga aramide (kevlar). Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Në dispozicion në version të thellë dhe të shkurtër. Madhësia 36-47 EN ISO 2345

  Bluzë Wurth LOGO

  850 RSD me TVSH-në
  Falë përbërjes së 100% të pambukut, kjo bluzë ofron rehati pavarësisht nga stina. Bluzë për pamje profesionale dhe moderne

  Set ZEBRA i çelësave-kokave për arpion 1/4" dhe fishekëve me dorezë arpion, 34 copë

  096501434
  8 750 RSD me TVSH-në
  Set i çelësave/arpion për kokë me vrimë MULTI. 5 llojet të ndryshme të pranimeve. Dorezë arpioni Zebra, kaçavidë, dy ekstensione me bita, nyje kardanike dhe futer me kokën që ndërrohet shpejt.

  Xhaketë piloti

  4 150 RSD me TVSH-në
  Pilot Xhaketë super praktike 3 në 1. Është bërë nga kombinimi i pambukut dhe poliesterit, mëngët hiqen me ndihmën e zinxhirëve të fshehur, kështu që mund të vishet si jelek. Ka disa xhepa funksionalë nga ana e jashtme dhe dy xhepa të brendshëm. Në pjesën e belit dhe në skajet e mëngëve është i vendosur shiriti elastik. Përthekimi bëhet përmes zinxhirit. Jaka dhe shtroja nga leshi mund të hiqen sipas nevojës. Xhaketa është e papërshkueshme nga uji dhe ofron mbrojte të mirë nga ndikimet atmosferike. Është në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Jogger Black O1 - atlete mbrojtëse

  6 190 RSD me TVSH-në
  Atlete pune Jogger Black me shkallë mbrojtëse O1 është e bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe tekstili. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtresa/shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është bërë nga TPU - elastomer termoplastik i cili i jep këpucëve rezistencë ndaj temperaturave prej - 4c deri + 1C. Janë anti-rrëshqitëse, rezistente ndaj konsumimit dhe efekteve të vajit. Nuk përmbajnë pjesë metalike dhe janë krejtësisht METAL FREE. Posedojnë absorbues energjie në pjesën e thembrës.

  Jelek Softshell, STONE BRIDGE

  2 290 RSD me TVSH-në
  Aq e këndshme dhe e rehatshme dhe megjithatë mbrojtje nga të ftohtit dhe era, saqë çdokush duhet ta ketë!
  Mapa Wurth prodavnica, Pick and Go objekata

  Pick and Go objekti su posvećeni savetovanju i plasmanu robe ka pravnim licima, tj. našim ostalim kupcicma. U Pick & Go objektima širom Srbije možete da pogledate proizvode iz našeg širokog asortimana, konsultujete se sa Wurth stručnjacima i naručite robu koja brzo stiže na Vašuadresu.

  Pick and Go objekti su posvećeni savetovanju i plasmanu robe ka pravnim licima, tj. našim ostalim kupcicma. U Pick & Go objektima širom Srbije možete da pogledate proizvode iz našeg širokog asortimana, konsultujete se sa Wurth stručnjacima i naručite robu koja brzo stiže na Vašuadresu.