Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Trimerët

  Popular products from category Trimerët

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Makinë prerëse për bari/gardh me bateri FZO3600E

  FZO3600E
  4 390 RSD me TVSH-në
  FZO36E është makinë prerëse praktike baterie me opsionin e tehut të destinuar për rregullimin e lëndinave përgjatë skajeve, si dhe tehun të destinuar për rregullimin e gardhit si dhe për shkurtimin e bimëve zbukuruese, kështu që çdo amvisëri ka nevojë për të. Fuqia e baterisë që përdor është 3.6V dhe ka kapacitet prej 1,3mAh. Gjatësia e tehut është 1 mm, gjerësia 7 mm , ndërsa distanca midis dhëmbëve është 8 mm. Zëvendësimi i tehut është i shpejtë dhe i thjeshtë. Koha e mbushjes së baterisë është ndërmjet 3 dhe 5 orë.

  Makinë prerëse elektrike për bari F250E, 250W

  F250E
  3 090 RSD me TVSH-në
  Makinë prerëse elektrike F25E me fuqi 25W është ideale për të gjitha kositjet në kopshtin tuaj ku nuk mund të ketë qasje kositësja. Është bërë nga plastika e lehtë, gjë që i mundëson përdoruesit të manovrojë me lehtësi.

  Makinë prerëse elektrike për bari F500E, 500W

  F500E
  5 390 RSD me TVSH-në
  Makinë prerëse elektrike F5E, me fuqi 5W garanton që do të përmbushë të gjitha pritjet tuaja kur bëhet fjalë për të rregulluar oborrin ose kopshtin tuaj.

  Makinë prerëse elektrike për gardh FZO550E

  FZO550E
  6 690 RSD me TVSH-në
  Makinë prerëse elektrike FZO55E për gardh është menduar për të gjithë dashamirët e kopshteve dhe oborreve të zbukuruara. Me ndihmën e kësaj pajisje, ju mund të bëni forma dhe figura të ndryshme nga gardhi juaja. Fuqia e kësaj makinë prerëse është 55W, ndërsa trashësia maksimale që pret është 14 mm. Gjatësia e shpatës është 45 cm, ndërsa gjatësia e tehut të ingranazhit është 22 mm.

  Makinë prerëse motorike FT52DFR - freza

  FT52DFR
  28 890 RSD me TVSH-në
  Makinë prerëse motorike FT52DFR me fuqi 1,45kW vjen me dy lloje tehesh, frezë si dhe kokë glavom sa silkom, që praktikisht janë dy makina në një. Ekziston opsioni i mbledhjes së vazhduesve shtesë të kultivuesit, kështu që kjo makinë është zgjedhja perfekte për ju.

  Makinë prerëse motorike FT43P

  FT43P
  11 990 RSD me TVSH-në
  Trimer motorik FT43P me fuqi 1,25kW është zgjedhje ideale për kositje. Ky trimer vjen së bashku me se rrip për mbajtje. Kokë standarde me thikës 3T

  Makinë prerëse motorike FT52P

  FT52P
  15 990 RSD me TVSH-në 17 490 RSD me TVSH-në
  Trimer benzini FT52P që është treguar si jashtëzakonisht i besueshëm dhe me cilësi të lartë, është me fuqi 1,6kW me diametër 28mm të tubit kardan. Rripi i rehatshëm, koka që mbushet shpejt me silkom dhe thika 3T janë pajisje standarde të këtij trimeri motorik premium

  Makinë prerëse motorikeFT52PAV me sistem anti-dridhje

  FT52PAV
  19 990 RSD me TVSH-në 23 790 RSD me TVSH-në
  Makinë prerëse motorike FT52PAV me fuqi 1,6kW, me dorezë ANTI-DRIDHJE që shkakton shumë më pak dridhje tek vetë përdoruesi. Rripi i rehatshëm, koka që mbushet shpejtë me mëndafsh dhe thika 3T janë pajisjet standarde të kësaj makinë prerëse motorike premium.

  Thikë trekrahëshe për prerësin motorik

  C3
  930 RSD me TVSH-në

  Trimerët

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  Min: 92 RSD Max: 28 890 RSD
  RSD92 RSD28890
  Elbrus jakna
  banner