Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Dorëzat

  banner

  Popular products from category Dorëzat

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Doreza Nitrile Strong

  29,48 RSD me TVSH-në

  Orange Latex Grip

  279 RSD me TVSH-në
  Dorezat monolite dy herë të lagura. Baza e ndërtuar nga pambuku (zherseji), mbulesa nga lateksi i rrudhur i cili mbulon shuplakën dhe gishtat. Pjesa mbi kyq është e hapur dhe mundëson frymëmarrjen e lëkurës.

  Red Latex Grip

  199 RSD me TVSH-në
  Dorezat e buta dhe elastike monolite, të prodhuara nga poliesteri, të mbuluara në shuplaka me lateks të rrudhur që siguron kapje të sigurtë. 2121X kat. II EN 420 EN 388.

  Tigerflex Plus

  489 RSD me TVSH-në
  Thurje bazë nga fijet e thurura në rreth (pa tegel) nga najloni/stilastiku të rehatshëm për lëkurën. Sipërfaqja e pëllëmbës është e veshur me material nitril me dizajn shtesë nitrile "Tiger". Me ajrosje dhe të rehatshme për mbathje. Mbërthimi i ngushtë dhe i butë i Dorëzave ofron kapje të shkëlqyeshme falë pëlhurës së avancuar najloni. Pjesa e sipërme është elastike. Ngjyra e thurjes dhe e shtresës- gri, obloga – e zezë, ngjyra e dizajnit - gri.

  W-500 LEVEL F

  0899403910
  1 190 RSD me TVSH-në
  Dorëza të thurura, jashtëzakonisht të forta, pa tegel, me rezistencë maksimale ndaj grisjes dhe konsumimit. Dorëzat janë bërë nga përzierja e polietilenit me dendësi të lartë (HDPE), fibrave të çelikut, grimcave të bazaltit dhe elastinës me shtresë nitrili të shkumëzuar në pëllëmbë dhe gishta dhe manshetë elastike. Dorëzat karakterizohen me rezistencë të shkëlqyeshme mekanike ndaj grisjes dhe konsumimit, kapje të jashtëzakonshme, rezistencë të mirë ndaj vajrave dhe lubrifikuesve. Mbrojtje shtesë nga polimeri midis gishtit të madh dhe gishtit tregues. Janë të menduara për punë që kërkojnë nivel shumë të lartë të mbrojtjes nga prerja. Paketimi 6 copë

  Doreza mbrojtëse, nitrile, DARKSTER

  349 RSD me TVSH-në
  _

  Basic Rigger

  589 RSD me TVSH-në
  Ngjyra natyrale. Doreza e fortë mbrojtëse e tëra e bërë nga lëkura e lopës. Trashësia mesatare mbi 0.9mm. Posaçërisht e dizajnuar hapja për gishtin e madh dyfish e qepur. Hapja elastike për dorën.

  Black PU

  85,5 RSD me TVSH-në
  Dorezat e holla monolite, të bëra nga poliesteri, të veshura në shuplakë me shtresën e hollë të poliuretanit. Të përshtatshme për punë precize për shkakë të elasticitetit të tyre dhe shtrirjes në duar.

  Latex Grip

  269 RSD me TVSH-në
  Dorëza universale për mbrojtjen nga pluhuri. Dorëza të forta, pa tegel, të bëra nga kombinimi i pambukut dhe poliesterit. Të veshura me lateks natyral. Ajrosëse dhe shumë e rehatshme për tu veshur.

  Dorëzat

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  Elbrus jakna
  banner