Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Rrjetat dhe mbulesat

  Popular products from category Rrjetat dhe mbulesat

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Ceradë

  349 RSD me TVSH-në
  Štite od kiše i snega a pomoću ringli sa sve četiri strane može dodatno da se pričvrsti. Dodatno je ojačana na krajevima i teži 80g/m2. Plave boje.

  Rrjetë mushkonjash, alumini

  9 990 RSD me TVSH-në
  Mrežica protiv komaraca koja je veoma izdrživa jer je izrađena od aluminijuma. Otporna je na direktnu sunčevu svetlost, vlagu i temperaturne promene. Težina iznosi 38g/m2.

  Rrjetë mushkonjash, çeliku

  7 200 RSD me TVSH-në
  Mrežica protiv komaraca koja je veoma izdrživa jer je izrađena od galvanizovanog čelika. Otporna je na direktnu sunčevu svetlost, vlagu i temperaturne promene. Težina iznosi 320g/m2.

  Rrjetë mushkonjash, tekstil me fije qelqi i plastifikuar

  3 900 RSD me TVSH-në
  izrađene su od jednog dela (neupletene) sa otvorima 2x1,2mm. Dolaze u nekoliko boja i dimenzija. Izrađene su od plastificiranoh fiberglasa i otporne na direktnu sunčevu svetlost, vlagu i temperaturne promene stoga su veoma izdržive.