Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Kositëse motorike

  Ngarkimi

  Popular products from category Kositëse motorike

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Motorna kosilica FLM510M

  FLM510M
  Kositëse bari e cila rekomandohet për sipërfaqe deri në 1100m2, gjë që e bën atë të përshtatshme për mirëmbajtjen e kopshtit të çdo shtëpie. Avantazhi i tij është vetë madhësia e tij sepse është e lehtë për t'u ruajtur. Gjerësia e kositjes është 51 cm, nd

  Motorna kosilica FLM420K

  FLM420K
  Kositëse motorrike bari me peshë të ulët e cila e bën më të lehtë manovrimin e saj, kështu që rregullimi i kopshtit do të jetë një kënaqësi, jo një punë e përditshme. Sipërfaqja e rekomanduar e punës për këtë model është deri në 800 m2. Gjerësia e kositje

  Motorna kosilica FLM461SKM

  FLM461SKM
  FLM461SKM është një model kositëse bari vetëlëvizës me të cilin do të keni gjithmonë një kopësht të pastër në mënyrën më të thjeshtë dhe më të shpejtë. Kolektori i barit, me kapacitet deri në 65 l, ju mundëson të keni më pak ndërprerje në punë për shkak t

  Motorna kosilica FLM460KM

  FLM460KM
  Kositësja me motor shtytës, e cila rekomandohet për fusha deri në 1100 m2, ka një gjerësi kositjeje prej 46 cm dhe opsionin e rregullimit të lartësisë së kositjes me 6 nivele nga 2,5 në 7,5 cm, gjë që e bën atë një zgjedhje ideale për çdo kopësht Fuqia e

  Motorna kosilica FLM511KM

  FLM511KM
  FLM511KM është një model kositëse bari vetëlëvizës me të cilin do të keni gjithmonë një kopësht të pastër në mënyrën më të thjeshtë dhe më të shpejtë. Kolektori i barit, me kapacitet deri në 60 l, ju mundëson të keni më pak ndërprerje në punë për shkak të

  Makinë kositëse e barit me motor FLM510BS

  FLM510BS
  Kosa motorike për bari FLM510BS është kosa kompakte që shtyhet, me thikën e gjërë prej 51cm dhe është ideale për rregullimin e oborreve më të mëdha dhe barit me sipërfaqe deri në 1100 m2. Posedon rregullimin me 3 shkallë të lartësisë. Gjatë kositjes bari

  Makinë kositëse e barit me motor FLM51010BS

  FLM51010BS
  Kosa që shtyhet e cila është shumë e thjeshtë për përdorim, çka iu mundëson që shtëpia e juaj të ketë barin e përkryer gjatë tërë sezonës. E sigurtë dhe e rekomanduar për sipërfaqen e kositjes deri në 1100m2, mundësia e rregullimit në 3 nivele të lartësis

  Motorna kosilica FLM4608BS

  FLM4608BS

   

  Kolektor - 65L
  Zapremina - 125cc
  Rezervoar Ulja - 0,47L
  Kućište - 18”metalno
  Širina Rezanja - 46cm
  Rezervoar Goriva - 0,8L
  Površina Košenja - 1100 m2
  Dimenzija Točkova - 7”(prednji)/8”(zadnji)
  Samoispiranje - fabrički ugrađen konektor na kućištu
  Visina Košenja - 2,5-7,5 cm, 6-stepeno visinsko centralno podešavanje

  Spisak radnji u kojima možete pronaći kosilice možete pogledati OVDE.

   

   

  Makinë kositëse e barit me motor, vetëlëvizëse, 18''B&S450E, me shportë

  FLM4618BS

   

  Kolektor - 65L
  Zapremina - 125cc
  Rezervoar Ulja - 0,47L
  Kućište - 18”metalno
  Širina Rezanja - 46cm
  Rezervoar Goriva - 0,8L
  Površina Košenja - 1100 m2
  Dimenzija Točkova - 7”(prednji)/8”(zadnji)
  Samoispiranje - fabrički ugrađen konektor na kućištu
  Visina Košenja - 2,5-7,5 cm, 6-stepeno visinsko centralno podešavanje

  Spisak radnji u kojima možete pronaći kosilice možete pogledati OVDE.

   

   

   

  Motorna kosilica FLM511BSM

  FLM511BSM

   

  Kolektor - 65L
  Širina Rezanja - 51cm
  Rezervoar Goriva - 0,75L
  Rezervoar Ulja - 0,6L
  Zapremina -  161cc
  Kućište - 20”metalno
  Snaga motora - 2.2kW
  Površina Košenja - 1500 m2
  Vrsta motora - BRIGGS & STRATTON
  Dimenzija Točkova - 8”(prednji)/11”(zadnji)
  Samoispiranje - fabrički ugrađen konektor na kućištu
  Sakupljač - izbacivanje pozadi (korpa), izbacivanje sa strane
  Visina Košenja - 2,5-7,5 cm, 6-stepeno visinsko centralno podešavanje

  Spisak radnji u kojima možete pronaći kosilice možete pogledati OVDE.

   

   

  TRIATHLON Farm 4T

  58970650006
  4T - vaji mineral 600ml, dedikuar motorave kater taktësh, i prodhuar për zbatimin e ftohjes ajrore të motorave me katër cilindra për makinat për kositje të barit, gjeneratorë, pompave për ujë.

  Želite travnjak uredan kao na fudbalskom terenu? Sa FARM motornim kosilicama, brzo i jednostavno imaćete savršeni travnjak. Brend Farm by Wurth Srbija nudi najbolji izbor motornih i samohodnih kosilica. Nudimo zagarantovan kvalitet naših motornih kosilica, kao i funkcionalnost i laku upotrebu.

  FARM motorne kosačice i ostali proizvodi iz FARM asortimana, pretvoriće svaki baštenski posao u uživanje!

  Kositëse motorike