Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  FARM

  FARM

  BAŠTENSKI I POLJOPRIVREDNI ALAT

  Brend FARM je nastao 2010. kao brend kompanije Wurth Srbija i vrlo brzo se proširio na tržišta drugih balkanskih zemalja. Ova robna marka obuhvata alat i uređaje namenjene održavanju bašte, kao i za lake poljoprivredne poslove. Sav FARM baštensko-poljoprivredni alat, uključujući kosilice, trimere, pumpe za vodu, makaze, testere… zadovoljava najviše svetske standarde. Pored modernog dizajna i ergonomije, FARM proizvodi korisnicima pružaju potpuno uživanje tokom baštenskih radova.

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit
  Display per page

  Kositëse me bateri FLMA36V

  FLMA36V
  19 990 RSD me TVSH-në 31 990 RSD me TVSH-në
  Kositëse me bateri, ECO, e e cila me performancat e saj mund t’u përgjigjet të gjitha sfidave që hasni gjatë mirëmbajtjes së sipërfaqeve tuaja të gjelbra. Bateria prej 36V dhe 4Ah siguron fuqi të shkëlqyeshme kositëse, ndërsa zgjatja e baterisë gjysmë ore, si dhe mbushja e shpejtë e saj (4 min) rrisin efikasitetin. Ka opsionin 5 shkallësh për rregullimin e lartësisë së kositjes (2-7 mm), ndërsa gjerësia e prerjes është 46cm. Shporta për bari ka vëllimin prej 5 l. Rrotat e mëdha me dimensione 15/2 mm sigurojnë lëvizje të lehtë në çdo terren.

  Spërkatëse me bateri

  FAP16N
  6 490 RSD me TVSH-në
  Leđna prskalica koja pruža veliku udobnost prilikom rada. Zbog zapremine od 16l i akumulatorskim napajanjem pogodna je za rad u plastenicima, staklenicima, voćarstvu i baštovanstvu. Vreme rada je polovina ukupnog vremena za punjenje.

  Seti i veglave të kopshtit, fije qelqi

  FRASAF3
  609 RSD me TVSH-në
  Sastoji se od tri alata: za presađivanje, mini-kultivator, lopatice. Izrađeno je od fiberglasa i ojačano.

  Seti i veglave të kopshtit, metal

  FRASAM3
  609 RSD me TVSH-në
  Sastoji se od tri alata: za presađivanje, mini-kultivator, lopatice. Izrađeno od metalai ojačano.

  Makinë prerëse për bari/gardh me bateri FZO3600E

  FZO3600E
  4 390 RSD me TVSH-në
  FZO36E është makinë prerëse praktike baterie me opsionin e tehut të destinuar për rregullimin e lëndinave përgjatë skajeve, si dhe tehun të destinuar për rregullimin e gardhit si dhe për shkurtimin e bimëve zbukuruese, kështu që çdo amvisëri ka nevojë për të. Fuqia e baterisë që përdor është 3.6V dhe ka kapacitet prej 1,3mAh. Gjatësia e tehut është 1 mm, gjerësia 7 mm , ndërsa distanca midis dhëmbëve është 8 mm. Zëvendësimi i tehut është i shpejtë dhe i thjeshtë. Koha e mbushjes së baterisë është ndërmjet 3 dhe 5 orë.

  Sharrë motorike benzini Oregon, 45cc

  F1818P
  15 990 RSD me TVSH-në
  Benzinska testera namenjena za sečenje drva. Dobijaju se dva mača: fabrički i Oregon mač. Ide na mešavinu koja se pravi kombinacijom bezina i 2T ulja u odnosu 40:1. Jednostavna i pouzdana za rukovanje težine 7,9kg.

  FARM

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  Min: 239 RSD Max: 93 990 RSD
  RSD239 RSD93990
  Elbrus jakna