Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Dukset

  banner

  Popular products from category Dukset

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Bluzë xhupi (duks) 100% pambuk

  1 490 RSD me TVSH-në

  Bluzë xhupi, WINNER

  2 090 RSD me TVSH-në
  Duks me kapuç dhe zinxhir, dy xhepa përpara, jakë të përforcuar me shirit, lidhësja (toja) në kapuç në ngjyrën e xhupit, me mansheta elastike në mëngë dhe në pjesën e poshtme, qepje të dyfishtë në mëngë, shpatulla dhe pjesën e poshtme, 8% pambuk, 2% poliester, 28 g/m2

  Bluzë xhupi, CHAMP

  1 690 RSD me TVSH-në
  Duks me kapuç me xhep kangur, e ngushtuar pak tek pjesa e belit, jakë të përforcuar me shirit, lidhëse (tojë) në kapuç në ngjyrën e xhupit, me shirt elastik në mëngë dhe në pjesën e poshtme, qepje të dyfishtë në mëngë, shpatulla dhe pjesën e poshtme, 8% pambuk, 2% poliester 28 g/m2.