Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Vatë/pambuk për aplikimin e prajmerit për ngjitësin e xhamave

  50 RSD me TVSH-në
  Përparësitë e brushës: Thith sasi të madhe të prajmerit (lëndë bazë) në mënyrë të përsosur, me ç ‘rast mundëson aplikimin e vazhdueshëm të shtresës së barabartë në sipërfaqe - KURSIMI I PRAJMERIT-Nuk lë qime: nuk ka papastërti dhe heqje të xhamit ose depërtim të ujit në kabinë.
  Shifra e produktit: 0891650
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë