Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Shkumë PU B1, rezistente ndaj zjarrit

  1 013 RSD me TVSH-në
  Shkuma njëkomponente nga poliuretani dedikuar për montimin e dyerve dhe dritareve kundër zjarrit, zaptimin e lidhjeve në muret kundër zjarrit dhe në vendet tjera ku janë shtuar standardet te kërkesa për rezistim ndaj zjarrit të materialeve ndërtimore. Rezistueshmëria ndaj zjarrit është testuar në pajtim me standardin Europian EN 1366-4 dhe reagimi ndaj zjarrit në pajtim me standardin DIN 4102-1. Klasifikimi i rezistueshmërisë ndaj zjarrit sipas EN13501-2.
  Shifra e produktit: 58921533
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë