Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Pranues i lazerit LR5-14

  37 890 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Marrës dhe kontroller në distancë për laser rrotullues
  Shifra e produktit: 5709300451
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Largësia e arritshme e pranimit120mm
  displayLED/LCD
  Tipi I baterisë1,5V, alkale
  Zgjatja e baterisë50h
  Temperatura punuese-20-50C
  Klasa e mbrojtjesIP67
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Largësia e arritshme e pranimit120mm
   displayLED/LCD
   Tipi I baterisë1,5V, alkale
   Zgjatja e baterisë50h
   Temperatura punuese-20-50C
   Klasa e mbrojtjesIP67
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Largësia e arritshme e pranimit120mm
  displayLED/LCD
  Tipi I baterisë1,5V, alkale
  Zgjatja e baterisë50h
  Temperatura punuese-20-50C
  Klasa e mbrojtjesIP67
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina