Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Setet miks

  Popular products from category Setet miks

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Set jubilar i turjelave 2020

  0624932020
  7 390 RSD me TVSH-në

  Set jubilar i çelësave/kokë për arpion 2020

  07142020
  6 190 RSD me TVSH-në

  Set ZEBRA, i kombinuar, pinca neopren 10 copë

  0965905925
  34 599 RSD me TVSH-në
  _

  Set ZEBRAi pincave dhe makinave imbus për zhvidhosje, neopren 25 copë

  0965905917
  34 599 RSD me TVSH-në
  _

  Set veglash dore, 91 copë

  096593120
  23 990 RSD me TVSH-në
  _

  -

  5713998005
  4 190 RSD me TVSH-në
  Veoma praktičan kombinovani set nasadnih ključeva i umetaka sa račnom,podesivim ključem i odvijačem sa račnom i prihvatom za nasadne ključeve i umetke.