Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Podmazivači

  Popular products from category Podmazivači

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  AL 1100

   

  AL 1100 je sredstvo za podmazivanje otporno na visok pritisak i temperature od -80 stepeni do +1100 stepeni.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  CU 800

   

  Visoko temperatursko otporna bakarna mast za podmazivanje i zaštitu od korozije metalnih površina.

   

  3 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  HHS 200 PLUS, lepljiva mast u spreju 400 ml (NSF)

  0893106204

   

  Mast u spreju visokih performansi namenjena za ekstremna opterećenja. Univerzalna mast u spreju na sintetičkoj osnovi visokih performansi, sa vrhunskim mazivnim karakteristikama zahvaljujući dodatku bor-nitrida.

  Odlična otpornost na pritisak i habanje pod velikim opterećenjem i veoma dobro podmazivanje.

  Postojanost i izvrsna sposobnost zaptivanja sprečava prodor vode i prljavštine u podmazani sklop. Ujedno čini nenadmašnu zaštitu od korozije i produžava intervale između podmazivanja.

  Otpornost na visoke temperature, ne sadrži mikroplastiku, silikone, rastvarače, kiselina i n-heksane.

   

  HHS 2000 B, sprej za podmazivanje 500ml

  5893106

   

  Višenamensko ulje za podmazivanje sa dodatkom za precizno i usmereno podmazivanje. Po svom sastavu je idealno za univerzalnu upotrebu. HHS 2000 B je izuzetno sintetičko ulje postojano na visoke pritiske.

  Pogodno za podmazivanje kod radova održavanja, kao što su: šarke, zglobovi, klizne šine, itd.

   

  HHS 2000 PLUS, lepljivi podmazivač, NSF

  0893106203

   

  Univerzalno sintetičko adhezivno ulje, visokih performansi sa izvanrednim svojstvima lepljenja. Visoke performanse zahvaljujući aditivima na bazi bor-nitrida.

  Ekstremna adhezija i otpornost na pritisak. Veoma dobro prijanjanje sprečava stvaranje kapljica na površini materijala uz izuzetnu otpornost na pritisak podmazujućeg filma.

  Otpornost na habanje i rad u širokom temperaturnom opsegu i dugotrajan efekat podmazivanja.

  Ne sadrži mikroplastiku, silikon, smole, kiseline i n-heksane.

   

  HHS 2000, lepljivi podmazivač u spreju

   

  Višenamensko ulje za podmazivanje, koje je po svom sastavu pogodno za univerzalnu primenu. Polusintetičko ulje za podmazivanje je izuzetno postojano na visok pritisak.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  HHS 6000 PLUS, podmazivač u spreju 400 ml (NSF)

  0893106202

   

  Sintetičko ulje za podmazivanje visokih performansi sa NSF sertifikatom.

  Zahvaljujući aditivu bor nitrid omogućava podmazivanje na visokim temperaturama.

   

  MULTI PLUS, podmazivač u spreju NSF 400 ml

  0893056000

   

  Multifunkcionalno ulje visokih performansi za univerzalnu namenu. Poseduje izuzetne mazivne karakteristike zahvaljujući aditivu bor-nitrida.

  Izuzetna sposobnost kapilarnog prodiranja i uklanjanja vode. Može se koristiti i kao kontakt sprej i kao sredstvo za uklanjanje i dugotrajnu zaštitu od korozije.

  Bor nitrid omogućava veoma širok raspon radnih temperatura sa dugotrajnijim efektom podmazivanja. U slučajevima kad osnovni podmazivač izgubi moć podmazivanja (preko 180 stepeni), bor nitrid omogućava kratkorajno dalje podmazivanje do 1000 stepeni.

  Ne sadrži mikroplastiku, silikone, rastvarače, kiselina i ne sadrži n-heksane.

   

  Silikon fluid, 400ml

  0893221000
  SILIKON FLUID është spreji sintetik dhe fiziologjik i sigurtë me shumë dedikime për përdorim universal, e mund të përdoret edhe në hapsirat ku prodhohen apo deponohen prodhimet ushqimore. Eviton prishjen, fishkëllimën dhe paraqitjen e rezistencës në lidhj

  Silikonski sprej za odvajanje kalupa

   

  Silikonski sprej za odvijanje kalupa specijalno se koristi u proizvodnji predmeta od plastike.

   

   

  3 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  HSW 100, lubrifikanti në formë spreji, 500ml

  0893104500
  Yndyra e bardhë në formë spreji HSS 100 me erë të butë, ka përdorim univerzal. Ky lubrifikues me kualitet të lartë është prodhuar me përzierjen e yndyrës nga kalciumi dhe litiumi, nga vaji mineral bazik. Mirë mbron nga uji dhe lagështia, dhe me efikasitet

  Pasta për montim në formë spreji, 300ml

  0893850
  Yndyra me kualitet të lartë në sprej dedikuar për lubrifikimin e pjesëve gjatë montimit. Duke formuar shtresë të fortë mbrojtëse, ky mjet eviton nxehjen dhe prishjen, zvogëlon fërkimin dhe mbron nga dëmtimi. Eshtë rezistuese ndaj ujit, ujit të njelmët, tr

  Podmazivači