Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Makina të tjera elektrike

  Popular products from category Makina të tjera elektrike

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Indukcioni grejač WHI-15

  5717631155

   

  Šta je indukcioni grejač?


  Mašina koja propuštanjem struje kroz kabl sa izolacijom (beli dodatak koji izgleda kao grejač za bojler na slici) stvara jaku magnetnu indukciju koja se “pretvara” u toplotu koju koristimo za razna zagrevanja. Ta toplota je koncentrisana na maloj površini oko “grejača” pa tako veoma brzo (za 15 sekundi) možemo da zagrejemo “samo” navrtku (ne i vijak) na temperaturu od 800 °C

  Brzo dobijamo veliku količinu toplote koja je koncentrisana samo neposredno oko grejača – PRECIZNO FOKUSIRANO I BRZO ZAGREVANJE.

   

  Električna ubodna testera STP 65 CLASSIC

  5717064010

   

  Veoma stabilna radna ploča izdržava rad i u najtežim uslovima.

  Komapaktan, lagan dizajn sa malim obimom drške omogućava optimalnu kontrolu testere. LED svetlo omogućava rad u tamnijim prostorima.

  Napon: 220-230V

  Frekvencija: 50/60Hz

  Snaga: 550W

  Brzina bez opterećenja: 1000-2800 o/min

   

   

  Sharra shpuese elektrike, në formë të shpatës SBS 1300

  5717014011
  Sharra e fortë elektrike shpuese e cila është posaçërisht e përshtatshme për prerjen e metalit dhe drurit në proceset e demontimit. Prerja e shpejtë dhe efikase është mundësuar falë lëvizjes orbitale të sharrës. Ndërrimi i sharrës është i shpejtë dhe nuk

  Makina elektrike për politurë 1200W, 190mm, ECS 1100

  5717010010
  Makina e fortë për politurë me dorzën D e cila nuk rrëshqet për punë më praktike dhe komfore. Makina ka sistem për absorbim të vibracionit në dorzë. Poashtu ka edhe potenciometër për ndryshimin e numrit të rrotullimeve, çka i jep mundësi për politur të ma

  Feni elektrik industrial HLG2000P

  0702202001
  Feni i lehtë i dorës me spektrin e gjërë të dedikimeve. Ka ekranin LCD të përshtatshëm për temperaturat e paradefinuara dhe regjimin e qarkullimit të ajrit. Nxehësi i qëndrueshëm keramik siguron afat më të gjatë të punës së fenit dhe ndjeshmëri më të vogë

  Sharra stabile elektrike për metal MMS 2300

  5717013010
  Sharra elektrike stabile për çelik, inox, alumin, bakër dhe plastikë. Kjo makinë ka shkallë të lartë të sigurisë falë ndërprerësit për siguri i cili pamundëson startin e rastësishëm të makinës dhe mbrojtësin e sigurisë i cili mbulon vendin e prerjes dhe m

  Sharra cirkulare elektrike 1100W, 190mm, ECS 1100

  5717020010
  Sharra elektrike cirkulare me thellësi prerjeje deri në 67mm. Pesha e vogël dhe dizajni ergonom mundësojnë manipulim të thjeshtë, derisa me ndihmën e pllakës themelore nga alumini bëhet kontrollimi preciz i prerjes. Mekanizmi i mbylljes së boshtit siguron

  Električna mašina za prosecanje kanala MSF 40

  07024161

   

  Broj obrtaja min/max  - 0-8200 o/min

  Makismalni prihvat dijamantske rezne ploče - 125mm

  Maksimalna dubina rezanja - 40 mm

  Maksimalna širina reza - 35 mm

  Zaštita od restarta

  Makina të tjera elektrike