Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  SUMMER S1P

  5 690 RSD me TVSH-në
  Këpucë sigurie SUMMER S1P ka pamjen dhe dizajnin e atleteve sportive, por bëhet fjalë për këpucën që me të vërtet[ siguron mbrojtje. Është bërë nga kombinimi i TPU dhe najlonit me përforcime speciale në gishtërinjtë dhe thembrën. Ka mbrojtës kompozit dhe shtresën mes shuallit nga aramidi (Kevlar). Shtroja është anatomike. Shualli është bërë nga PU me dy shtresa, i cili është antistatik, anti-rrëshqitës dhe ka absorbues në pjesën e thembrës. Pesha 62g për copë për numrin 42 EN ISO 2345
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Recenzionet ekzistuese
  Summer s1p
  Cipele su kvalitetne,samo je problem kalup,ja nosim 43 a male su,trebalo bi 44 broj.
  Ka shkruar:: Guest | Data: 3.11.20 10:00 e paradites
  A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (6/2)
  reviews.reply
  Poštovani, hvala Vam na recenziji. Potrudićemo se da ubuduće na svim artiklima imamo tabele veličina.
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Recenzionet ekzistuese
   Summer s1p
   Cipele su kvalitetne,samo je problem kalup,ja nosim 43 a male su,trebalo bi 44 broj.
   Ka shkruar:: Guest | Data: 3.11.20 10:00 e paradites
   A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (6/2)
   reviews.reply
   Poštovani, hvala Vam na recenziji. Potrudićemo se da ubuduće na svim artiklima imamo tabele veličina.
   Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë