Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Lëngu ftohës 134A

  11 690 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Lëngu ftohës R134a që përdoret në sistemet e kondicionimit të makinave. Është i përshtatshëm për përdorim në të gjitha stacionet e serviseve të lëvizshme dhe të palëvizshme për sistemet e ftohjes. Shishe e pakthyeshme.
  Shifra e produktit: 0892764004
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett

  _

  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  _

  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina