Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  LED reflektor Ergopower, 20W

  12 990 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  LED reflektor me fuqi 20W, në shtëpizë nga alumini me teknologji moderne COB. Bateria 7.800mAh siguron dy mënyra funksionimi 1.700 ose 1.000 lm dhe punë deri 3 ose 6 orë.
  Shifra e produktit: 0981508157
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  397. Drita – 20W  SMD LLED

  Dy regjime të punës –Fluksi ndriçues

  - Ndriçimi maksimal 1700 lm

  - Ndriçimi minimal 1000 lm

  Koha e punës:

  -  3 h  Ndriçimi maksimal

  -  6 h  Ndriçimi minimal

   Ngjyra e dritës– 5.700K

   Koha e mbushjes- 4h

  Bateria - Polymer Lithium 7.4V, 7800mAh

  Temperatura e punës - -10°C deri +40°C

  Shkalla e mbrojtjes: IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fluskaja e ujit

  Mbrojtja nga goditja: IK 09 – goditja e objektit të masës 5kg nga largësia 20cm

  Dimenzionet 203 x 202 x 62mm

  Pesha: 1,4 kg

   Dërgohet me mbushësin AC
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • 397. Drita – 20W  SMD LLED

   Dy regjime të punës –Fluksi ndriçues

   - Ndriçimi maksimal 1700 lm

   - Ndriçimi minimal 1000 lm

   Koha e punës:

   -  3 h  Ndriçimi maksimal

   -  6 h  Ndriçimi minimal

    Ngjyra e dritës– 5.700K

    Koha e mbushjes- 4h

   Bateria - Polymer Lithium 7.4V, 7800mAh

   Temperatura e punës - -10°C deri +40°C

   Shkalla e mbrojtjes: IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fluskaja e ujit

   Mbrojtja nga goditja: IK 09 – goditja e objektit të masës 5kg nga largësia 20cm

   Dimenzionet 203 x 202 x 62mm

   Pesha: 1,4 kg

    Dërgohet me mbushësin AC
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  397. Drita – 20W  SMD LLED

  Dy regjime të punës –Fluksi ndriçues

  - Ndriçimi maksimal 1700 lm

  - Ndriçimi minimal 1000 lm

  Koha e punës:

  -  3 h  Ndriçimi maksimal

  -  6 h  Ndriçimi minimal

   Ngjyra e dritës– 5.700K

   Koha e mbushjes- 4h

  Bateria - Polymer Lithium 7.4V, 7800mAh

  Temperatura e punës - -10°C deri +40°C

  Shkalla e mbrojtjes: IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fluskaja e ujit

  Mbrojtja nga goditja: IK 09 – goditja e objektit të masës 5kg nga largësia 20cm

  Dimenzionet 203 x 202 x 62mm

  Pesha: 1,4 kg

   Dërgohet me mbushësin AC
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë