Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Këpucë pune (O2, O1)

  Ngarkimi

  Popular products from category Këpucë pune (O2, O1)

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  MOJITO 01

  Patika e punës moderne e dizajnuar të cilën mund ta përdorni edhe në punë por edhe në kohën e lirë është MOJITO me nivelin e mbrojtjes 01 e bërë nga materiali special EKO. Eshtë lehtë dhe komode për përdorim më të gjatë. Ka mantarën anatomike e sholla ësh

  SPIDER 01

  SPIDER është patika moderne e punës me nivel mbrojtjeje 01 e bërë nga kombinimi i lëkurës së rrotulluar dhe tekstilit. Eshtë vendosur me astarin 3D që lëshon avullin B-HIVE. Ka mantaren anatomike memory AIR ACTIVE për ecje më të rehatshme. Sholla e patikë

  HYDRA 01

  Patika moderne e punës HYDRA me nivelin mbrojtës 01 është bërë nga kombinimi i lëkurës së thatë dhe materialit special Print Tex. Eshtë vendosur me astarin 3D që lëshon avullin . Ka mantaren anatomike memory për ecje më komode. Sholla e patikës është tre

  FLEXY 01

  Siç po tregon edhe vet emri FLEXY 01 është këpucë shumë e lehtë dhe fleksibile pune të cilën e karakterizon komoditeti por edhe përforcimi special në formë të pllakës metalike të instaluar në shollën dyshtresore PU të cementuar që pengon paraqitjen e plas

  Radna cipela Tara, O1, duboka

   

  TARA duboke radne cipele O1 nivoa zaštite su napravljene od kože, bez zaštitne kape i međuđona.

   

  • Protivklizni jednoslojni đon (PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Jogger Black 01

  Këpuca e punës Jogger Black me 01 shkallë mbrojtje është e bërë nga kombinimi i lëkurës së rrotulluar dhe i tekstilit. Astari i brendshëm është nga tekstili komfort dhe i butë. Mantarja antistatike ndërruese anatomikisht është e dizajnuar, për të ofruar k

  Corona 01

  Këpuca e punës Corona plus 01 shkallë të mbrojtjes është bërë nga lëkura e zezë. Astari i brendshëm është nga tekstili konfor dhe i butë. Mantarja zëvendsuese antistatike në mënyrë anatomike është e dizajnuar ashtu që ofron komoditet maksimal. Sholli ësht

  Jogger Sport 01

  Këpuca e punës Jogger Sport me 01 shkallë mbrojtje është bërë nga kombinimi i lëkurës së rrotulluar dhe tekstilit. Astari i brendshëm është nga tekstili komfor dhe i butë. Mantarja antistatike ndërruese është e dizajnuar ashtu që ofron komoditet maksimal.

  Tara 01

  Këpuca e punës Tara me 01 shkallë mbrojtëse është bërë nga lëkura e zezë. Astari i brendshëm është nga tekstili komfor dhe i butë. Mantarja antistatike ndërruese anatomikisht është e dizajnuar ashtu që ofron komoditet maksimal. Sholla është antistatike nj

  Radne patike Azzurro O2

   

  AZZURRO radne patike O2 nivoa zaštite, bez zaštitne kape i međuđona, napravljene od PUTEK materijala koji je izuzetno izdržljiv, otporan na abraziju, veoma lagan, prozračan i vodoodbojan.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Radna cipela Grigio O1, duboke

   

  GRIGIO duboke radne cipele O1 nivoa zaštite su napravljene od prevrnute kože i najlona, bez zaštitne kape i međuđona.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Grigio 01

  Këpucët për punë të bëra nga kombinimi i lëkurës antilop dhe najlonit. Të vendosura në AIR ACTIVE 3D me material që është jashtëzakonisht avull-lëshues kështu i lejon lëkurës të marrë frymë. Sholla (PU/PU) dyshtresore antistatike është bërë nga poliuretan

  Këpucë pune (O2, O1)