Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Punëtori

  Popular products from category Punëtori

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Električna dizalica

   

  Električna dizalica, sa jednom i dve kuke.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Kompresor 100L, sa kaisem LDA-2065/100

  FK100LK

   

  FARM kompresor za vazduh sa prenosom na kaiš/remen, sa zapreminom boce 100L i protokom vazduha 290L/min.

   

  Gjeneratori 163cc

  FJP3000
  Gjenerator me katër goditje me fuqi nominale 2000W dhe tension 230V. Fillohet manualisht me tërheqje dhe koha maksimale e punës është 10-12 ore Fuqia e motorit është 4kW dhe arrin 3600 rrotullime në minute. Ka ftohje me ajër me vëllim 163 cc. Rezervuari i

  Gjeneratori 389cc

  FJP7000
  Gjenerator me katër goditje me fuqi nominale 5000W dhe tension 230V. Ky gjenerator ka dy opsione nisjeje, me tërheqje (manual) ose elektrik. Fuqia e motorit është 9.5 kW dhe arrin 3600 rrotullime në minutë. Ka ftohje me ajër me një vëllim prej 389 cc. Rez

  Pistoleta me manometër dhe zorrë

  FKPMC
  Pistoletë me manometër dhe gyp për kompresorë. Përdoret për fryrjen e gomave dhe për kyçjen e valvulave të gomave të makinave. Pjesë rezervë ose shtesë për kompresorin FK24 dhe FK50.

  Aparati për larje me presion, 1800W

  FPP1800E
  Paisje për larje me presion me motor 1800W. Presioni që krijon është 100bar dhe maksimumi është 130bar. Shkalla nominale e rrjedhjes së ujit është 6l/min dhe maksimumi është 7l/min. Pistoleta me gyp është një paisje shtesë të cilën mund ta blini nga akses

  Aparati për larje me presion, 2200W

  FPP2200E
  Paisje për larje me presion me motor 2200W. Presioni që krijon është 120bar dhe maksimumi është 150bar. Shkalla nominale e rrjedhjes së ujit është 6.5l/min dhe maksimumi është 7.5l/min. Pistoleta me gyp është një paisje shtesë të cilën mund ta blini nga a

  Gjeneratori JP950, 650 W

  FJP950
  Motor gjenerator me dy goditje me një fuqi nominale prej 650W. Zhvendosja e motorit 63.7cc, e ftohur me ajër me kapacitet tank 4.2L. Starton ne menyre manuale.

  Kompresor 24L

  FK24L

   

  Kompresor kapaciteta 24L, snage 1500W. Poseduje ručku i točkiće za lakši transport unutar radionice.

   

   

  Punëtori