Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Top ponuda obuće

  Popular products from category Top ponuda obuće

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Thunderbolt S3

  Këpuca e cekët mbrojtëse rezistuese ndaj ujit e tipit Aimont është bërë nga lëkura NABUK rezistuese ndaj dëmtimit. Të vendosura në materialin 3D i cili është antiabraziv, me cilësi anti kërpudhore, i butë dhe i tejdukshëm. Kapela mbojtëse LIGHT PLUS - pol

  Monza S1P

  Këpuca mbrojtëse S1P Monza me S1P shkallë mbrojtje është bërë nga lëkura antilop në kombinim me najlon dhe 3M shiritat reflektues në thembër. Posedon kapelën nga celiku që mbron gishtat nga lëndimet mekanike dhe në mes shollën nga çeliku, nga depërtimi i

  Mia 01

  Këpucët e punës nga lëkura. Të vendosura AIR ACTIVE 3D me material që është jashtëzakonisht avull-lëshues kështu i lejon lëkurës të marrë frymë. Sholla (PU/PU) dyshtresore antistatike është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshm

  Zaštitna cipela Mustang S3, duboka

   

  MUSTANG duboke radne cipele S3 nivoa zaštite vodoodbojne, napravljene od kože, sa kompozitnom kapom i kelvarskim međuđonom. 100% bez metalnih delova.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Zaštitna cipela Hector S3, duboka

   

  HECTOR duboke radne cipele S3 nivoa zaštite su vodoodbojne, napravljene od kože, sa kompozitnom zaštitnom kapom i kevlarskim međuđonom. Cipele su 100% bez metala.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Zaštitna cipela Mars S3, duboka

   

  MARS duboke radne cipele S3 nivoa zaštite su vodoodbojne, napravljene od nabuk kože. Cipele imaju kompozitnu zaštitnu kapu i kelvarski međuđon.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Zaštitne cipele, Intruder S3

   

  Duboke Intruder radne cipele S3 nivoa zaštite vodoodbojne, napravljene su od mikrofibera koga karakteriše fleksibilnost, prozračnost i izdržljivost. Cipele imaju kompozitnu zaštitnu kapu i kelvarski međuđon. Cipele su 100% bez metala.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Wildcat S3

  Këpuca e thellë mbrojtëse rezistuese ndaj ujit e tipit Aimont është bërë nga lëkura NABUK rezistuese ndaj dëmtimit. Të vendosura në materialin 3D i cili është antiabraziv, me cilësi anti kërpudhore, i butë dhe i tejdukshëm. Kapela mbojtëse LIGHT PLUS - po

  MOJITO 01

  Patika e punës moderne e dizajnuar të cilën mund ta përdorni edhe në punë por edhe në kohën e lirë është MOJITO me nivelin e mbrojtjes 01 e bërë nga materiali special EKO. Eshtë lehtë dhe komode për përdorim më të gjatë. Ka mantarën anatomike e sholla ësh

  Zaštitne cipele Grigio S1P duboka

   

  GRIGIO duboke radne cipele S1P nivoa zaštite su napravljene od prevrnute kože i najlona, sa zaštitnom kapom i kevlarskog međuđona.

   

  • Protivklizni dvoslojni đon (PU/PU)
  • Đon otporan na ulja i antistatik
  • Šok apsorber energije u predelu pete
  • Paropropusna postava
  • Anatomski izmenljivi uložak

   

  Jogger Black 01

  Këpuca e punës Jogger Black me 01 shkallë mbrojtje është e bërë nga kombinimi i lëkurës së rrotulluar dhe i tekstilit. Astari i brendshëm është nga tekstili komfort dhe i butë. Mantarja antistatike ndërruese anatomikisht është e dizajnuar, për të ofruar k

  Jogger Sport 01

  Këpuca e punës Jogger Sport me 01 shkallë mbrojtje është bërë nga kombinimi i lëkurës së rrotulluar dhe tekstilit. Astari i brendshëm është nga tekstili komfor dhe i butë. Mantarja antistatike ndërruese është e dizajnuar ashtu që ofron komoditet maksimal.

  Top ponuda obuće