Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Ulja za podmazivanje

  Popular products from category Ulja za podmazivanje

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  Multi cobra 5 u 1

  5893055400

   

  Univerzalno ulje za održavanje se koristi za 5 različitih oblasti primene. Uklanja rđu i koroziju svojim brzim prodiranjem, podmazuje i sprečava krckanje i škripanje smanjujući trenje i opterećenje u pokretnim spojevima koji se podmazuju.

   

  Ovo sredstvo efikasno prodire u nečistoće, ostatke mazivnih masti i ulja, odbija vodu i vlagu i pruža dobru elektro provodljivost na elektro kontaktima. Ne sadrži smole, kiseline, silikon i ne oštećuje gumu, boju i plastiku.
  Transportno pakovanje 6 kom dolazi u stilizovanoj kutiji.

   

  HS 1800 vaji gjysëm sintetik për lubrifikim

  0893106918
  Vaji gjysmësintetik për lubrifikim HS 1800 është vaj shumëdedikues me veçori të shkëlqyeshme të ngjitjes. Fal veçorive të tij është ideal për sipëfaqe vertikale dhe për sipërfaqet e ekspozuara presionit të lartë. Ka rezistencë ndaj ujit dhe ujit me kripë,

  MULTI, vaj në formë spreji për mirëmbajtje, 400ml

  089305540
  Vaji univerzal për mirëmbajtje përdoret për 5 fusha të zbatimit. Heq fundërrinën dhe korozionin me depërtimin e vet të shpejtë, lubrifikon dhe eviton kërcitjen dhe fishkëllimën duke zvogëluar fërkimin dhe ngarkesën në lidhjet lëvizëse që lubrifikohen. Ky

  Lubrifikuesi I thatë

  0893550
  Lubrifikuesi i thatë me shtesë PTFE eliminon kërcitjet, cingërrimet, mbërthimet dhe ofron mbrojtje afatgjate nga dëmtimi. Nuk ngjet papastërtitë dhe pluhurin, ka rezistencë të lartë të temperaturës, nuk përmban silikon dhe vajra minerale.

  HHS 2000 B, sprej za podmazivanje 500ml

  5893106

   

  Višenamensko ulje za podmazivanje sa dodatkom za precizno i usmereno podmazivanje. Po svom sastavu je idealno za univerzalnu upotrebu. HHS 2000 B je izuzetno sintetičko ulje postojano na visoke pritiske.

  Pogodno za podmazivanje kod radova održavanja, kao što su: šarke, zglobovi, klizne šine, itd.

   

  HHS 5000, lubrifikues në formë spreji me PTFE, 500ml

  08931063
  Lubrifikuesi sintetik në sprej HSS 5000 paraqet vajin sintetik me PTFO që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm ndaj temeperaturës. Është i përshtatshëm për vendet ku ka qasje të vështirë dhe arrin atje ku vaji duhet të veproj. Sigurtë dhe gjatë mbron nga k

  Ulja za podmazivanje