Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Stërvitjet dhe çezmat

  Popular products from category Stërvitjet dhe çezmat

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Makina shpuese vibruese elektrike EDI 13-K

  5717001011
  Makina retifikuese, e fortë dhe kompakte me vibracione të lehta me forcë 650 W, është karakteristike me shpuarjen e saj të shpejtë dhe afatin e gjatë të punës. Posedon futerin e instaluar të shpejtë metalik ROHM. Kjo makinë ka dy regjime të punës- shpuarj

  Çekiqi elektrik pneumatik MH 16- XE

  07025751
  Cekani elektro-pneumatik për punët më kërkuese të gdhendjes dhe depërtimit. Forca e madhe e goditjes mundëson përparim shumë të shpejtë në punë dhe deri në 13 ton material të thyer gjatë ditës. Shtëpiza e fortë është e konstruktuar ashtu që i përballon ed

  Çekiqi elektrik pneumatik- makinë shpuese BMH 32-XE

  07025432
  Makina shpuese dhe cekani jashtëzakonisht të fortë me SDS-plus dorëzën për mjet, për gdhendje dhe shpuarje në beton, përmasa deri 32mm. Forca e madhe e goditjes prej 4.2 J siguron rezultat të njejtë të shpuarjes me shpenzim më të vogël të kohës. Makina ka

  Çekiqi elektrik pneumatik MH 11 XE

  07025721
  Cekani goditës SDS-max me dorëzën për rregullim elektronik të forcës së goditjes, që mund të zvogëlohet apo të rritet deri te maksimal 23 J me rrotullimin e thjeshtë të rrotës për rrotullim. Makina ka 12 pozicione të mundshme të daltës të cilat mund të mb

  Elektro pneumatski čekić MH10-SE

  07025711

   

  Ulazna Snaga Motora - 1500 W

  Izlazna snaga - 950W

  Dužina kabla - 4 m

  Masa - 10,1 Kg

  Prihvat alata - SDS-max

  Broj udara - 900-1890 o/min

  Snaga pojedinačnog udara - 6-26 J

   

  SDS plus adapter + futer za cilindrične burgije

  0692210140

   

  SDS adapter i futer za cilindrične burgije, lako se montira i obezbeđuje čvrst prihvat i stabilno bušenje.

   

   

  Stërvitjet dhe çezmat