Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Zaptivne mase

  Popular products from category Zaptivne mase

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  Mjeti për mbylljen e filetave gypore, 50g

  0893577050
  Mjeti zaptues për gypa me forcë të mesme me PTFE shërben për zaptimin e të gjitha lidhjeve metalike gypore dhe armaturave me filetë konike apo cilindrike. Lidhjet e shtrënguara mund të ngarkohen deri në 5 bar, derisa ngarkesa pas përforcimit definitiv ësh

  Sredstvo za zaptivanje cevnih navoja , 50 gr

  5893577050

   

  Sredstvo za zaptivanje cevnih navoja FLA 99.

  Pakovanje mase 50 gr.

  Boja: žuta.

   

  Sredstvo za zaptivanje ravnih spojeva, 50 gr

  5893574050

   

  Sredstvo za zaptivanje ravnih spojeva FLA98, oranž.

  Pakovanje mase 50 gr.

  Boja: narandžasta.

   

  Sredstvo za zaptivanje površinskih spojeva, 50g - zelena

  0893573050

   

  Za zaptivanje prirubničkih spojeva i površina sa malim zazorom do max. 0,3 mm. Zamenjuje čvrste zaptivke. Naročito pogodna za primenu na površinama gde je potrebno dobro kvašenje.

   

  Motordiht, 100g

  0893260100
  Motordiht është mjeti zaptues që zëvendëson të gjithë zaptuesit e ngurtë, përveç në lidhjen e kokës me motorin. Ky mjet me sukses zapton deri në temperaturë prej 280 shkallë dhe është rezistues ndaj presionit deri në 700 bar për shkak se mund të përdoret

  Hidraulikdiht, 50g

  0893545050
  HIDRAULIKDIHT është masë zaptuese për instalime hidraulike. Kjo masë anaerobe përdoret tek lidhëset pneumatike dhe hidraulike me fileta me ngarkesë të madhe. Poashtu mund të përdoret edhe në sipërfaqet pak të bëra me vaj, kurse ofron edhe rezistencë të sh

  Zaptivne mase