Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Podmazivači i paste za posebnu namenu

  Popular products from category Podmazivači i paste za posebnu namenu

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  AL 1100

   

  AL 1100 je sredstvo za podmazivanje namenjeno za zaštitu od korozije i sprečava hladno zavarivanje delova. Otporan je na slabe baze i kiseline.

  Ključna karakteristike ovog podmazivača je izuzetna toplotna stabilnost. 
  Otporan je na ekstremno niske temperature od -80°C, kao i na veoma visoke +1100 °C

  Pakovanje : Sprej boca, kantica.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  CU 800

   

  CU 800 je visoko temperaturno otporan podmazivač, formulisan za zaštitu od korozije i sprečava hladno zavarivanje. Idealan je za zaštitu navojnih spojeva izloženih visokim temperaturama, koje kasnije može biti teško demontirati.

  Pakovanje : sprej boca, tuba, konzerva.

   

  3 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Pasta për montim në formë spreji, 300ml

  0893850
  Yndyra me kualitet të lartë në sprej dedikuar për lubrifikimin e pjesëve gjatë montimit. Duke formuar shtresë të fortë mbrojtëse, ky mjet eviton nxehjen dhe prishjen, zvogëlon fërkimin dhe mbron nga dëmtimi. Eshtë rezistuese ndaj ujit, ujit të njelmët, tr

  Sprej për rrypa kunjor, 400ml

  0893230
  Spreji për rrypa kujor eviton rrëshqitjen, fishkëllimën dhe transmeton forcën e plotë punuese të motorit. Ky mjet kursen rregullimin e mëvonshëm të punës së rrypit të penguar me ftohtësi, lagështi dhe zgjatje normale. Para zbatimit duhet pastruar sipërfaq

  Sprej për kultivim dhe lubrifikim, 300ml

  0893224
  Spreji për kujdes dhe lubrifikim mbron dhe kultivon pjesët plastike dhe nga goma nga vjetërsimi dhe dëmtimi në automjete, pajisje teknike, dhe aparatet shtëpiake. Ky sprej formon shtresën e hollë lubrifikuese me plotë sintetik që nuk zhytet dhe nuk bëhet

  Spreji për litarët me tela, 500ml

  08931058
  Spreji për litarin me tel paraqet dyllin mbrojtës me shtesë të aditivit OMC për lubrifikim dhe konservim të saljeve. Ky mjet është ideal për sipërfaqet të cilat janë drejtpërdrejtë të ekspozuara në diell sepse nuk rrjedh. Lubrifikon vendet me qasje të vës

  Podmazivači i paste za posebnu namenu