Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Trimmers

  Popular products from category Trimmers

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Trimeri me motor FT52AV me sistem antivibrativ

  FT52PAV
  Trimer motorik- FT52PAV me fuqia 1.6 kW me dorezë ANTI-VIBRATION lejon përdoruesin të ketë shumë më pak dridhje. Mbështjellësi i butë i dorëzave ofron përdorim komfor dhe të sigurtë. Rregullim i lartësisë së dorezës dhe palosje e saj gjatë transportit apo

  Trimeri me bateri për bari/ murin e gjallw FZO3600E

  FZO3600E
  Trimeri për bar/gardh të gjelbër është një makinë prerëse praktike me bateri me një opsion teh për prerjen e barit të kopshtit si dhe një teh për prerjen e gardheve dhe shkurtimin e bimëve zbukuruese. Tensioni i baterisë që përdor është 3.6 V dhe ka një k

  Motorni trimer FT43PK, 43cc

  FT43PK

   

  Motorni trimer FT43PK snage 1,25kW čini idelan izbor za košenja u domaćinstvu. Ovaj trimer se isporučuje sa remenom za nošenje, standardnom glavom sa silkom i 3T nozem.

  Trimer ima kardanski pogon - Kardan je komponenta koja je odgovorna za prenos te snage sa motora na glavu.

   

  Motorni trimer FT52PBK, 52cc

  FT52PBK

   

  Motorni trimer FT52PBK snage 1,6kW čini idealan izbor za košenja u domaćinstvu. Ovaj trimer se isporučuje sa remenom za nošenje, standardnom glavom sa silkom i 3T nožem.

  Trimer ima kardanski pogon - kardan je komponenta koja je odgovorna za prenos te snage sa motora na glavu.

  Zapremina cilindra: 52cc

  Prečnik kardanske cevi: 26 mm

  Nit za košenje trave, okrugla

   

  Izrađene od visokokvalitetnog polimera za košenje trave trimerom. Otporne na habanje i topljenje. Okruglog preseka.

   

  4 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Thika trekrahëshe për trimerin me motor

  C3

   

  Trokrako nož kao dodatak za motorne testere.

   

  Sharra qarkore për trimerin me motor

  C7

   

  Kuržna testera koja se koristi kao dodatak za motorne trimere.

   

  Koka e trimerit motorik, M10

  MTBG10
  Kokë rezervë për makinë prerëse (trimer) me fileta M10. Fijet për kositje që i përshtaten janë prej 2-3mm

  Koka e trimerit motorik, që mbushet shpejtë, e përforcuar

  A10
  Koka e trimerit motorik për filetim M10. Përdoret për të prerë fijet me diameter 2-3 mm. Ka përforcim shtesë dhe keshtu është më I qëndrueshëm. Montimi I fijes është I shpejtë.

  Koka e trimerit motorik, që mbushet shpejtë

  A1
  Koka e trimerit motorik për filetim M10. Përdoret për të prerë fijet me diameter 2-3 mm.. Montimi i fijes është i shpejtë.

  Koka e Trimerit motorik

  A5
  Koka e trimerit motorik për filetim M10. Përdoret për të prerë fijet me diameter 2-3 mm.

  Fija për kositjen e barit, në formë ylli, 2,4mmx15m

  FHC302415

   

  Izrađene od visokokvalitetnog polimera. Otporne na habanje i topljenje, bele boje. 

   

  Brend Farm by Wurth Srbija na svom eShop-u nudi najbolji izbor trimera za travu kao i potrošni materijal za trimere u vidu niti za košenje, testere trimera za travu i glave motornog trimera za travu. Pogledajte našu ponudu električnih i motornih trimera jer nudimo zagarantovan kvalitet naših trimera za travu, funkcionalnost i laku upotrebu, kao i garanciju i servis. 

  Farm trimeri za travu ispuniće sva vaša očekivanja kada je reč o uređenju dvorišta ili bašte. 

  Trimmers