Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Bisturi

  Ngarkimi

  Popular products from category Bisturi

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  PROFI 2K skalpel me fren, 170mm

  071566275

   

  PROFI 2K skalpel sa kočnicom

   

  Skalpeli me fren Standard 2K, 170mm

  COXB897918
  Paketimi nga kartoni nga fotografia zë 20 copë.

  BASIC Skalpeli me rrotën frenuese, 155mm

  071566045

   

  BASIC skalpel sa kočionim točkom.

   

  BASIC skalpeli me fren, 170mm

  071566920

   

  Skalpel sa kočnicom, 18mm. Ukupna dužina noža 170mm.

   

  WURTH thika me teh në formë trapezi dhe setin e shtojcave

  071566516

   

  Nož sa trapezastim sečivom 61mm. Ukupna dužina noža 125mm.

  Set umetaka 1/4" 9 komada, namenjenih za integrisani prihvat na dršci noža.

   

  Bisturi