Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Silikone

  Popular products from category Silikone

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Silikon Neutral transparentni, 310ml

  08923101

   

  Silikon za zaptivanje dilatacionih spojeva, kao i za zaptivanje većine građevinskih materijala.

  Primenjuje se na materijalima kao što su : staklo, drvo, beton, opeka, keramika, čelik, PVC, aluminijum i sl.

   

  Silikon Neutral, 600ml "kobasica"

  18925311

   

  Silikon na neutralnoj osnovi, namenjen za zaptivanje različitih materijala: staklo, keramičke pločice, drvo, kao i za različite metale (napr. eloksirani aluminijum).

  Ne izaziva koroziju metala

   

  Silikon 1200 za visoke temperature 310 ml

  1890321200

   

  Silikon za visoke temerature 1200 je jednokomponentna masa otporna na visoke temperature do 1200°C i otvoreni plamen.

  • Klasa zapaljivosti je A1.
  • Koristi se bez prajmera
  • Neorganska osnova
  • Lako se obrađuje
  • Može se polirati.

   

  Mjeti për heqjen e silikonit, 1l

  0893222
  Mjeti për heqjen e silikonit përdoret për pastrim profesional dhe heqje të yndyrës të të gjitha papastërtive si dhe mbetje të silikonit para ngjitjes dhe lyerjes me llak. Posedon karakteristika shumë të mira të pastrimit të plastikës, ka fuqi të madhe pas

  Pistoleta e dorës për kartushe

  0891001
  Pistoleta e lehtë metalike me dizajn të thjeshtë dedikuar për kartushet prej 310ml.

  Pistoleta për 600ml/310ml Alu-reinforced

  1891134315
  Pistoleta nga alumini me konstruksion të përforcuar me tapa metalike me fileta, dedikuar për nxjerrjen e masave të paketuara në foliot prej 600ml/400ml, si dhe për kartushet 310ml.

  Pistoleta e dyfishtë për kartushe

  089160123
  Pistoleta për kartushe të dyfishta 2 x310ml. I thjeshtë për përdorim me një dorë dhe mundëson ndërrimin e shpejtë të kartushit. Ka transmisionin e forcës dalëse prej 400kg gjatë zhvendosjes.

  Pistoleta me bateri për kartushe BCG 600

  5717600001
  Pistoleta me bateri me forcë maksimale 4.5 kN, e përshtatshme për kartushe 310 ml dhe salçice 600 ml. Kontrollimi i shpejtësisë me rrotën 6-shkallësh, me baterinë e integruar në dorzën e pistoletës. Përparësia e madhe është në veprimin shtypës kthyes që p

  Silikon Acetat Basic

   

  Silikon acetat basic je namenjen za zaptivanje neopterećenih spojeva na neporoznim materijalima: staklu, keramici, glaziranim pločicama.

   

  5 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Super RTV Silikon 200ml

   

  Silikonska zaptivna masa, odličnih karakteristika, koja se koristi u industriji i automobilskom sektoru.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Pistoleta metalike për kartushe

  1891854
  Pistoleta e fortë metalike me mbajtësin rrotullues të kartushes dhe sustën për lirimin e pistonit shtytës.

  Silikone