Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Dezinfektues

  Ngarkimi

  Popular products from category Dezinfektues

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Stojeća baterija, WISLA, crna, 25 mm

  SACWI1
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za lavabo je jedan od osnovnih elemenata svakog kupatila.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Lako se uklapa u svako kupatilo i obogaćuje prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 25mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 45cm x 3/8“  i setom za montažu

  Stojeća baterija, WISLA, crna, 25 mm, visoka

  SACWI2
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za lavabo je jedan od osnovnih elemenata svakog kupatila.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Lako se uklapa u svako kupatilo i obogaćuje prostor.
  Visoke slavine su praktičnije zbog veće zone komfora tj. više prostora.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 25mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 35cm x 3/8“  i setom za montažu

  Baterija za kadu, WISLA, crna, 35 mm

  SACWI3
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za kadu poseduje i klasičnu slavinu i tuš.
  Mat crna boja i moderan dizajn ove slavine omogućavaju da se lako uklapa uz svaku kadu, odnosno kupatilo.
  Ugradnjom crne slavine možete na jednostavan način obogatiti prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: zidna slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 35mm
  Isporučuje sa 2 ekscentrične nazuvice i rozetne
  Ručica tuša sa 5 funkcija,sive boje i hromirano crevo tuša

  Baterija za sudoperu, WISLA, crna

  SACWI4
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za sudoperu ima izduženi izliv i zato je pogodna i jako praktična za korišćenje u kuhinji.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Ugradnjom crne slavine možete na jednostavan način obogatiti vaš kuhinjski prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 35mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 40cm x 3/8“  i setom za montažu

  Bateria për enëlarësen, ANDA, zbrazja e lartë, 35mm

  SACAN4
  Bateri për lavaman kuzhine Anda tub derdhjeje/rrjedhje uji të madhe, ka mikser me shtroja nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë vjen me setin për montim (përfshinë vidhat, rondelet dhe izoluesit), 2 copë të gypav

  Bateria për vaskë, ANDA, 35mm

  SACAN3
  Rubinet vaske Anda ka mikser me shtroja nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë, vjen me 2 copa tuba brinox 35 cm × 3/8" dado, S/S, zorrë të brendshme EPDM, hollanderë nga tunxhi. Aeratori është me diametër M22, dhe

  Dozator za tečni sapun, BAMBOO&BLACK

  SAGBB102

  Dozator za tečni sapun napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Mbajtësi me gotë për brusha, CUBE

  SACG146
  Mbajtës i furçave të dhëmbëve Cube ka gotë të lëvizshme për furça dhëmbësh nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Držač toalet papira i WC četke, BAMBOO&BLACK

  SAGBB104
  Držač toalet papira i WC četke napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Držač za sapun, BAMBOO&BLACK

  SAGBB100
  Držač za sapun napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Kanta za otpatke, 5l, BAMBOO&BLACK

  SAGBB106
  Kanta za otpatke napravljena od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila. Zapremina 5l

  Stalak za peškire, BAMBOO&BLACK

  SAGBB105
  Stalak za peškire napravljen od kombinacije crnog polipropilena i bambusa, za moderan izgled svakog kupatila.

  Dezinfektues