Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Prolećna kolekcija

  Popular products from category Prolećna kolekcija

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Jeleku i punës, KARL, Rossini

  Jeleku modern me zinxhir dhe shiritat elastik në fund. Ka dy xhepa të jashtëm. Kemi me madhësi prej M-XXXL.

  SPIDER 01

  SPIDER është patika moderne e punës me nivel mbrojtjeje 01 e bërë nga kombinimi i lëkurës së rrotulluar dhe tekstilit. Eshtë vendosur me astarin 3D që lëshon avullin B-HIVE. Ka mantaren anatomike memory AIR ACTIVE për ecje më të rehatshme. Sholla e patikë

  THERMIC EASY prsluk

   

  Thermic Easy prsluk je udoban i moderan sa punjenjem od 100% poliestera.


  - Vodootporan.
  - Vetrootporan.
  - Dva bočna džepa na rajsferšlus.
  - Elastična traka u struku i oko ruke.
  - Visoka kragna.

   

  Materijal :

   100% poliester, 60 g/m²

   

  Redwood košulja

   

  Praktična i udobna karirana košulja Redwood, dizajnirana za nošenje tokom i van radnog vremena. Udobna i mekana tkanina (flanel) garantuje lakoću prilikom kretanja.


  - Džep na grudima.
  - Džep sa držačem za olovke.
  - Zakopčavanje na dugmad.

   

  Sastav : 

  100% pamuk, 150 g/m2

   

  Jeans POP, farmerke

  Jeans farmerke nikada ne izlaze iz mode. Prve farmerke su nastale kao radne pantalone, namenjene američkim kopačima zlata i rudarima kojima je trebala odeća od čvršćih materijala, jer se ono što su nosili pre toga brzo cepalo. Danas su jeans farmerke nezostavni deo svakog ormara. Regular fit.

  Duksi, 100% pamuk

   

  Jednobojna dukserica, crvene, teget i sive boje, klasičnog kroja odlična za svakodnevne aktivnosti. Napravljena od 100% pamuka.


  - Okrugli izrez.
  - Elastične manžetne na rukavima i struku.

   

  Sastav :

  100% pamuk, 280g

   

  HYDRA 01

  Patika moderne e punës HYDRA me nivelin mbrojtës 01 është bërë nga kombinimi i lëkurës së thatë dhe materialit special Print Tex. Eshtë vendosur me astarin 3D që lëshon avullin . Ka mantaren anatomike memory për ecje më komode. Sholla e patikës është tre

  Teksas košulja JAZZ

   

  Teksas košulja dugih rukava u tamnoj prerađenoj nijansi teksasa. Odličana je izbor za svakodnevne i poslovne prilike.


  - Klasičan kragna.
  - Dva džepa na grudima sa preklopom.
  - Zakopčavanje na dugmad.

   

  Sastav : 

  100% pamuk

   

  Duksi CHAMP

  Duksi unisex me kapelë, një xhep kengur përpara, pak e strukuar, jaka e pëforcuar me shirit, ushkuri në kapelë me ngjyrë të duksit, me shiritin elastik në krahë dhe fund, tegeli i dyshishtë në supe, krahë dhe fund, 80% pambuk, 20% poliester, 280 g/m2.

  Pantalone Safari, crne

   

  Safari crne radne pantalone su modernog dizajna napravljene od rastegljivog materijala koji pruža potpunu udobnost pri radu.


  - Klasičan kroj.
  - Dva bočna džepa.
  - Dva džepa sa strane sa preklopom.

   

  Sastav : 

  98% cotton 2% spandex, 260 g/m

   

  Jeleku punues, KARL NERO

  Jelek i mbushur modern me zinxhir dhe shirita elastikë në pjesën e poshtme. Ka dy xhepa të jashtëm.

  Jakna NAVY

   

  Navy jakna sportskog dizajna sa modernom kombinacijom boja, u kombinaciji tekstila i softshell materijala.


  - Kapuljača.
  - Elastična traka na rukavima.
  - Dva džepa sa strane.
  - Džep na grudima.
  - Reflektujuće trake.
  - Zakopčavanje na rajsferšlus sa gumenim Wurth logom.

   

  Materijal :

  100% poliester

   

  Prolećna kolekcija