Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Pasta za ruke

  Popular products from category Pasta za ruke

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  12 kom -Pasta za pranje ruku 1kg, 6 komada GRATIS

  SHOCK706

   

  Akcija sadrži 18  kom paste za pranje ruku od 1 kg.

   

  Biorazgradiva pasta za svakodnevno pranje ruku, pogodna je za upotrebu u svakoj radionici.
  Proizvedena je na bazi anjonskih deterdženata sa dodatkom glicerina.

   

  Pasta për larjen e pëditshme të duarve, 10kg

  189030510
  Pasta biozbërthyese për larje të përditshme të duarve, e përshtatshme për përdorim në çdo punëtori. Është prodhuar në bazë të deterxhenteve anjone me shtesën e glicerinës. Pas përdorimit lëkura mbetet e lagësht dhe elastike. Nuk përmban rërë.

  Pasta za pranje ruku, WS, 5 kg

  589030305

   

  Standardna pasta za pranje ruku namenja za svakodnevnu upotrebu , sa sadržajem glicerina.

   

  Pasta za svakodnevno pranje ruku, 1 kg

   

  Biorazgradiva pasta za svakodnevno pranje ruku, pogodna je za upotrebu u svakoj radionici.

  Proizvedena je na bazi anjonskih deterdženata sa dodatkom glicerina.

   

  2 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Pasta për larjen e duarëve

  0893900000
  Pasta natyrale për larjen e duarve i pastron duart me themel dhe pa vështërsi, derisa njëkohësisht mbron dhe kultivon lëkurën. Kjo pastë për larjen e duarve dermatologjikisht është testuar, ka erë të këndshme, pa alkohol, vajra silikoni dhe sapun. Pasta b

  Geli Citrus për larjen e duarëve, 5kg

  18939541
  Xheli special me dozues për larje të përditshme të duarve. Ka aromë të mirë portokalli, i përshtatshëm për përdorim në çdo puntori. Xheli vihet në duar të thata, mirë fërkohen e pastaj shpërlahen me ujë.

  Pasta za ruke