Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Električne testere

  Popular products from category Električne testere

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Sharra elektrike 2000W

  FARM20E
  Motorsharrë elektrike SF7J11 me fuqi 2000W me trajtim optimal dhe pozicion ergonomik të dorezës.Gjatësia e kabllos është 25 cm ndërsa ajo e shpatës 16’’. Ka një rezervuar vaji 220 ml dhe shpejtësia e lëvizjes së zinxhirit është 12 m/s. Karakterizohet nga

  Triathlon FARM ulje za lance, 1l

  5897057001

   

  Mineralno ulje visokih performansi. Koristi se za podmazivanje sistema izloženih velikim vibracijama, rotacijama i pritisnim opterećenjima kao što su motorne testere i gateri.

   

  Električne testere