Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Bateri dhe karikues

  Popular products from category Bateri dhe karikues

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Rezervna baterija, 12V/2.0AH CLASSIC

  5717801201

   

  Pouzdana kompaktna, pouzdana i moćna baterija.

  • Punjenje baterije: 40 minuta
  • Kapacitet baterije: 2 Ah
  • Vreme punjenja baterije: 30 minuta
  • Težina baterije: 0,175 kg

   

  Rezervna baterija, 14.4V/2.0AH CLASSIC

  5717801032

   

  Baterija visokih performansi, odličan odnos težime i kvaliteta. Vrlo lako se montira na mašinu.

  Baterije bez memorijskog efekta, čime se produžava životni vek same baterije.

  Litijum jonska tehnologija.

   

  Starter pack - 2 baterije 5Ah i punjač

  5717899050

  Starter pack - 2 baterije 5Ah i punjač po odličnoj ceni.

  Mbushësi I baterive 10,8V

  571790108

   

  Li-ion baterija male mase i dimenzija za dugotrajan rad na nepristupačnim mestima.

   

  Starter pack - 2 baterije 4Ah i punjač

  5717899040

  Starter pack - 2 baterije 4Ah i punjač po odličnoj ceni.

  Bateri dhe karikues