Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Veshje dhe këpucë mbrojtëse

  Popular products from category Veshje dhe këpucë mbrojtëse

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Zavarivačka zaštita za noge, pak. -1 par

  0984317002

   

  Napravljena od špalt kože.

  • Sa zaštitom za stopala
  • Sa 3 kaiša za vezivanje
  • Dužina oko 50 cm

   

  Dorëzat për saldim, nga lëkura, për TIG, W-130

   

  Visokokvalitetna, obložena rukavica za zavarivanje.

   

  • Visoko kvalitetna puna koža 0,7 - 0,9 mm
  • izražen je osećaj dodira na vrhovima prstiju
  • Manžetna je izrađena od špalta
  • Podstava otporna na toplotu unutar menžetne
  • Otporne na ulje, mast i vodu
  • Dug vek trajanja
  • Ukupna dužina : 35 cm 

   

  Përparësja për saldim

  0984312100
  Përparësja salduese nga lëkura shpalt me mbrojtje gjoksi paraqet mbrojtje ideale nga prerjet dhe grisjet. Përdoret në veprimtari të ndryshme duke filluar nga punët e llamarinës dhe xhamprerësit, deri te veprimtaritë e përpunimit të automjeteve, dhe ndërti

  Mbrojtja për duar gjatë saldimit

  0984312101
  Mbrojtja salduese për duar e bërë nga lëkura shpalt, posaçërisht është e përshtatshme në punëtoritë salduese dhe retifikuese, shkritoret dhe veprimtaritë metalpunuese. Përdoret duke e lidhur njërin krah për tjetrin dhe ka gjatësi 56 centimetra.

  Zavarivačke rukavice, kožne W-140

  0984310014

   

  Šavovi izrađeni od zatopljenog kevlarskog konca (crne boje) otpornog na temperaturu - za visoku izdržljivost i produžen radni vek.
  Izrađena od visoko kvalitetne kravlje kože, ova rukavica je pogodna za sve standardne postupke zavarivanja (MIG/MAG i REL), gasnog i plazma sečenja.
  Zbog temperaturne otpornosti može se koristiti za rad u pogonima za preradu gume / plastike, kao i livnicama.

   

  Veshje dhe këpucë mbrojtëse