Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Mbrojtja nga korrozioni

  Popular products from category Mbrojtja nga korrozioni

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Boja u spreju, 400ml

   

  Boja u spreju odlično prijanja na površine na koje se nanosi i ima dobru moć prekrivanja. Jednostavno i brzo se nanosi uz minimalne gubitke materijala. Brzo se suši, posle sušenja stvara se gladak, dugotrajan završi sloj.

  Može se koristiti u spoljašnjim i unutrašnjim prostorijama.

   

  12 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Boja u spreju, metalik, 400ml

   

  Akrilna boja u spreju odlično prijanja i prekriva površine na koje se nanosi. Namenjena je za spoljašnju i unutrašnju upotrebu, jednostavno i brzo se nanosi uz minimalne gubitke materijala.

   

  5 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Sprej za zaštitu metalnih površina Perfect, 400ml

   

  Cink sprej PERFECT se koristi za zaštitu metalnih površina dajući im optimalan izgled.

   

  5 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Inox sprej, 400ml

  0893112
  Spreji Inox për saldimin në sipërfaqet metalike. Lyerësi për plastik të lartë rezistent ndaj ndikimeve të jashtme që ngjitet shumë mirë në sipërfaqet metalike. Pakoja transportuese 12 copë

  Sprej për mbrojtjen e sipërfaqeve nga metali Basic

  0893114949
  Spreji zink i shëndritshëm BASIC ofron mbrojtje afatgjate, të saldimeve dhe sipërfaqeve nga çeliku. Ky mjet përdoret edhe për mbrojtjen e sipërfaqeve metalike nga korozioni, për përmirësim optik të sipërfaqes, shpejtë thahet dhe pas tharjes shtresa është

  Sprej për mbrojtje nga korozioni, 300ml

  089315
  Spreji për mbrojtje nga korozioni është lëngu special pa ngjyrë me kapilaritet të madh me ngjitje të mirë. Mbron vendet me qasje të vështirë, ndalon përparimin e korozionit dhe ka zbatim të shumëfishtë për shkakë të durueshmërisë shumë të mirë me material

  Zing sprej, I shkëlqyeshëm, 400ml

  0893114
  Spreji me zink të shëndritshëm ofron mbrojtje afatgjate, riparimin e sipërfaqeve nga metali dhe i jep mbrojtje shumë të mirë antikorozive, si dhe përmirësim optik, riparim dhe mbrojtje të sipërfaqeve nga metali prej korozionit. Ngjitje shumë të mirë në me

  Konvertori I ndryshkut, 1l

  0893110
  Konvertori i korozionit drejtpërdrejtë depërton në fundërrinë edhe atë përmes sipërfaqeve që më parë janë pastruar nga shtresat e vrazhda të fundrrinës. Ky mjet transformon oksidin e hekurit në shtresë stabile organike me sipërfaqe të errët dhe të emajlua

  Zing 300 Pastë, 500ml

  0892200
  Pasta Zink 300 ofron mbrojtje afatgjate nga korozioni dhe ndikimi atmosferik. Kjo pastë është rezistuese në temperaturat deri 300 shkallë, iu jep sipërfaqeve të kultivuara pamje të nxehtë të zinguar. Pasta përdoret në metalondërtim, anijendërtim, në farka

  Mjeti për heqjen e korozionit, 5l

  0890130

   

  Efikasno sredstvo za uklanjanje površinske korozije.

   

  Mbrojtja e fundit të makinave, e zezë, 100ml

  0892075200

   

  Zaštitni sloj na gumenoj bazi, preko koga može da se nanosi sloj boje, a u sebi sadri rastvarače.

   

  Mbrojtja nga korrozioni