Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Ankeri za velika opterećenja

  Popular products from category Ankeri za velika opterećenja

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Fiks anker W-F/S

   

  Anker od pocinkovanog čelika za statička opterećenja, namenjen montaži u neispucalom betonu (zona pritiska), u zatvorenom prostoru i suvim uslovima. ETA odobrenje opcija 7.

   

  24 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Fix-anker tipl W-FA

   

  Anker od nerđajućeg čelika (A4) namenjen za montažu u neispucalom betonu (zona pritiska) u suvim ili vlažnim uslovima, u neagresivnoj sredini.

  ETA odobrenje.

   

  7 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Anker W-FAZ/S

   

  Anker od pocinkovanog čelika, namenjen za montažu u zoni pritiska i zatezanja.

  Redukovana dužina omogućava manju dubinu montaže, manje rastojanje između ankera, kao i montažu bliže ivici.

  Poseduje ETA1 odobrenje, ispitanu protivpožarnost. Seizmička kategorija C1 i C2.

   

  8 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Ankeri goditës W-NA

  0905362005
  Ankeri nga çeliku i zinguar 6x44, dedikuar për montim në zonën e presionit dhe shtrëngimit. Posedon leje ETA për përforcim në më shumë pika në shtyllat jo mbajtëse, hulumtimin kundër zjarrit (TR020).

  Mjetet për vendosjen e fix ankerave W-FAZ/W-FA

  0904908016

   

  Alat za mašinsko postavljanje fix ankera W-FAZ, W-PRO, W-FAZ.
  Pogodno za ankere prečnika 8mm, 10mm, 12mm, 16mm.

   

  Mbajtësi I brushës për pastrim me makinë tek ankerimi

  0905499101

   

  Nosač četke za mašinsko čišćenje betona i zida kod ankerisanja. Šestougaoni nosač sa M6 priključnim navojem.

  Šestougaoni nosač sa četkom se može direktno pričvrstiti na akumulatorsku bušilicu.

   

   

  Ankeri za velika opterećenja