Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  WC daske od medijapana u boji drveta

  Popular products from category WC daske od medijapana u boji drveta

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, nga ahu, p2

  D13442
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga inoksi. Pesha 3,5kg. Imitimi i drurit të ahut e bën atë të rehatshëm dhe të ngrohtë, kështu që është i përshtatshëm për banjo q

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, nga frashëri, p2

  D13443
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga inoksi. Pesha 3,5kg. Imitimi i drurit frashër e bën atë të rehatshëm dhe të ngrohtë, kështu që është i përshtatshëm për banjo q

  Dërrasa për bidenë e WC-së, mediapan, nga mahagoni, p2

  D13441
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga inoksi. Pesha 3,5kg. Imitimi i drurit mahagoni e bën atë të rehatshëm dhe të ngrohtë, kështu që është i përshtatshëm për banjo

  WC daske od medijapana u boji drveta