Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Programi i dushit

  Popular products from category Programi i dushit

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Bateria me një dorzë për vaskën, UNA, 40mm

  SACUNA851
  Rubinet vaske Una ka mikser me shtroja afatgjate nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë, me të vijnë 2 tuba me fileta të dyfishta, dy unaza izoluese të kromuara dhe izoluesit . Aeratori është me diametër M24, ndërsa

  Tuš kanalice

   

  Tuš kanalice su neizostavan deo modernih kupatila, pružajući elegantno rešenje za odvod vode prilikom tuširanja. Njihova uloga nije samo funkcionalna, već i estetski doprinosi dizajnu kupatila.

  Ove kanalice se ugrađuju u podni sloj tuš kabine i omogućavaju brzo i efikasno odvođenje vode, sprečavajući nakupljanje vlage i stvaranje neželjenih podnih površina. Njihov tanak i diskretan dizajn doprinosi modernom izgledu kupatila, dok različiti materijali od kojih se prave omogućavaju prilagođavanje svakom enterijeru.

   

  9 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Zorra për dush 1.5m, PVC e bardhë

  CPVC15
  Tub dushi i bërë me spirale dhe hollanderë nga polimeri. Gjatësia e tij totale është 150cm me diametër të brendshëm prej 8mm.

  Zorra për dush 1/2"x200cm, me krom p4

  TECB3371
  Tub dushi i bërë me spirale nga polimeri dhe me hollanderë nga metali. Gjatësia e tij totale është 200cm me diametër të brendshëm prej 8mm. I paraparë për presionin deri në 5bar. I kromuar.

  Zorra për dush 2m, PVC e bardhë

  CPVC20
  Tub dushi i bërë me spirale dhe hollanderë nga polimeri. Gjatësia e tij totale është 200cm me diametër të brendshëm prej 8mm.

  Zorra për dush, PVC, holenderi metalik, 1.5m, 1/2"

  TB3012
  Tub dushi i bërë nga polimeri dhe me hollanderë nga metali. Gjatësia e tij totale është 150cm me diametër të brendshëm prej 8mm. I paraparë për presionin deri në 3bar.

  Mbajtësi I dorëzës së dushit, për shufrën rrëshqitëse 20.6mm, e kromuar

  TECB3388
  Mbajtës i kokës së dushit,për mbajtësen rrëshqitëse me shufër rrëshqitëse. I paraparë për shufrat rrëshqitëse me 20,6 mm. I mundur rregullimi i këndit të kokës së dushit. Materiali përfundimtar: kromi.

  Mbajtësi I dorëzës së dushit, për shufrën rrëshqitëse 25mm, e kromuar

  TECB3390
  Mbajtës i kokës së dushit për mbajtës rrëshqitës me shufër rrëshqitëse. I paraparë për shufrat rrëshqitëse me 25mm. I mundur rregullimi i këndit të kokës së dushit. Materiali përfundimtar: kromi.

  Mbajtësi me gotë për brusha, BASE

  SAGB1294
  Mbajtës i furçave të dhëmbëve Base ka gotë të lëvizshme për furça dhëmbësh nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Mbajtësi me gotë për brusha, CUBE

  SACG146
  Mbajtës i furçave të dhëmbëve Cube ka gotë të lëvizshme për furça dhëmbësh nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Mbajtësi me dozerin për sapun të lëngët, CUBE

  SACG150
  Mbajtës me dozues për sapun të lëngshëm Cube ka dispenser të lëvizshëm nga xhami mat. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Mbajtësi me enë për sapun, BASE

  SAGB1295
  Mbajtës sapuni Base ka gotë të lëvizshme nga xhami i tejdukshëm. Montohet në mur me ndihmën e seteve të tipllave dhe vidhave që vijnë me të. Materiali përfundimtar: kromi

  Programi i dushit