Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Pritini dorezat mbrojtëse

  Ngarkimi

  Popular products from category Pritini dorezat mbrojtëse

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  W-130 LEVEL B

  0899403410
  Dorezat e thurura monolite mbrojtëse nga përzierja e polietilenit me performanca të larta dhe pejëza nga qelqi, najloni dhe elastini me shtresën e nitrilit shkumor në shuplakë dhe gishta që ofrojnë përputhje të jashtëzakonshme, me manxhetnën elastike. Dor

  W-500 LEVEL F

  0899403910
  Dorezat e thurura monolite ekstremisht të forta me rezistencë maksimale ndaj prerjes dhe dëmtimit. Dorezat janë bërë nga përzierja e polietilenit me dendësi të lartë (HDPE), pejëzat nga çeliku, grimcat e bazaltit dhe elastinit me shtresën e nitrilit shkum

  W-300 LEVEL D

  Dorezat e thurura monolite të forta me lyerje nga nitrili. Dorezat janë bërë nga përzierja e polietilenit me dendësi të lartë (HDPE), pejëzat nga çeliku, grimcat e bazaltit, najlonit dhe elastinit me manxhetnën elastike. Dorezat i karakterizon kapja e jas

  Shield, Cut 5

  Dorezat e buta dhe komode monolite, të bëra nga pejëzat sintetike UHMWPE (polietileni me peshë molekulare ultra të lartë). Këto pejëza kanë forcën shtrënguese 10-15 herë më të madhe se çeliku, çka është sekreti i parametrave maksimal në grisje, prerje, dh

  Pritini dorezat mbrojtëse