Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Dorezat

  Popular products from category Dorezat

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Dorëza e dushit CARBALLO, antikalk, 3 lloj fiskaje, p10

  SA330694
  Dorezë/kokë përshtatshme për bojlerë rrjedhës me dalje për dush prej 1/2". Mundësi e rregullimit të 3 llojeve të rrjedhjes. Materiali përfundimtar: kromi dhe ka mbrojtje nga gurët/gëlqerja.

  Dorëza e dushit 3 fiskaja, LAGUNA

  SAEX330694
  Dorezë/kokë përshtatshme për bojlerë rrjedhës me dalje për dush prej 1/2". Mundësi e rregullimit të 8 llojeve të rrjedhjes. Materiali përfundimtar: kromi dhe ka mbrojtje nga gurët/gëlqerja. Diametri i kokës është 80mm.

  Dorezat