Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Vajra prerëse dhe emulsioni

  Popular products from category Vajra prerëse dhe emulsioni

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Cut+Cool ULTRA vaj emulziv për ftohje, 5ml

  0893050030
  CUT+COOL emulzioni është mjet universal për ftohje dhe lubrifikim me efektin e jashtëzakonshëm të shpërlarjes, pastron sipërfaqet, makinat, mjetet pa ngjitje tek senzorët e ndjeshëm. Falë veçorive të mira të lubrifikimit ofron performanca të larta të prer

  Vaji emulziv Standard gjysëm sintetik, 20L

  5893050002

   

  Visokokvalitetno polusintetičko rashladno ulje za laku i srednje tešku obradu čelika, livenog gvožđa i aluminijuma.

  Univerzalno primenljivo na strugovima, brusilicama i CNC mašinama u području sa malom tvrdoćom vode.

   

  CUT+COOL vaj për prerje, 5l

  08930501
  CUT+COOL vaji universal prerës përdoret për përpunimet e mesme dhe të rënda makinerike.

  CUT+COOL pastë për prerje Perfect, 500ml

  0893050010
  CUT+COOL pasta për prerje dhe shpuarje PERFECT përdoret për përpunimet e rënda makinerike të çelikut me forcë të madhe shtrënguese, çelikët e shtretërve në formë gjyle, legurës së zezë etj. Kjo pastë ofron përdorim të sigurtë dhe efikas, zgjatë jetën e mj

  CUT+COOL vaj për prerje dhe ftohje, 400ml

  0893050004
  CUT+COOL vaji universal prerës dhe ftohës përdoret tek përpunimet me dorë dhe mesatarisht të rënda makinerike. Ky sprej mbron dhe eviton ngjitjen e pjesës së përpunuar për mjeti. Ky mjet gjatë mbron nga korozioni pa veprimin e konzervimit, derisa toleranc

  Shkuma për prerje

  0893050920
  Shkuma aktive me kualitet të lartë për prerje me performanca të mëdha për të gjitha llojet e përpunimit të materialit. Është e përshtatshme për përdorim tek procesi i shpuarjes, gdhendjes së filetave, shtëngimeve, lirimeve. Kjo shkumë poashtu mund të përd

  Vajra prerëse dhe emulsioni