Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Harxhuese - prerëse

  Popular products from category Harxhuese - prerëse

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Nit za košenje trave, okrugla

   

  Izrađene od visokokvalitetnog polimera za košenje trave trimerom. Otporne na habanje i topljenje. Okruglog preseka.

   

  4 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Koka e Trimerit motorik

  A5
  Koka e trimerit motorik për filetim M10. Përdoret për të prerë fijet me diameter 2-3 mm.

  Koka e trimerit motorik, që mbushet shpejtë

  A1
  Koka e trimerit motorik për filetim M10. Përdoret për të prerë fijet me diameter 2-3 mm.. Montimi i fijes është i shpejtë.

  Koka e trimerit motorik, që mbushet shpejtë, e përforcuar

  A10
  Koka e trimerit motorik për filetim M10. Përdoret për të prerë fijet me diameter 2-3 mm. Ka përforcim shtesë dhe keshtu është më I qëndrueshëm. Montimi I fijes është I shpejtë.

  Koka e trimerit motorik, M10

  MTBG10
  Kokë rezervë për makinë prerëse (trimer) me fileta M10. Fijet për kositje që i përshtaten janë prej 2-3mm

  Sharra qarkore për trimerin me motor

  C7

   

  Kuržna testera koja se koristi kao dodatak za motorne trimere.

   

  Thika trekrahëshe për trimerin me motor

  C3

   

  Trokrako nož kao dodatak za motorne testere.

   

  Fija për kositjen e barit, katërore, 2,7mmx15m

  FHC102715
  Fije për trimer e prodhuar nga polimeri i kualitetit të lartë. Është e qëndrueshme ndaj konsumimit dhe shkrirjes. Ka ngjyrë të bardhë dhe përshtatet për trimerët me profil katror.

  Fija për kositjen e barit, katërore, 3,0mmx15m

  FHC103015
  Fije për trimer e prodhuar nga polimeri i kualitetit të lartë. Është e qëndrueshme ndaj konsumimit dhe shkrirjes. Ka ngjyrë të bardhë dhe përshtatet për trimerët me profil katror.

  Brend Farm by Wurth Srbija, pored najbolje ponude motornih i električnih trimera za travu, nudi i potrošni materijal i opremu za trimere.

  U ovom delu našeg eShopa možete pronaći: glave motornog trimera za travu, brzopunjive, brzopunjive i ojačane; niti za košenje trave kružne, zvezdaste i kvadratne; trokraki nož i kružne testere za motorne trimere.

  Harxhuese - prerëse