Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Sistemi i ruajtjes ORSY

  Popular products from category Sistemi i ruajtjes ORSY

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  ORSY set ureznica i nareznica M3-M12

  5964065244

   

  Orsy set ureznica i nareznica u 8.4.1 sistemu .

  Od M3 do M12, set od 44 kom.

  Kutia metalike me 3 fioka për ORSY 8.4.2 valixhe

  5581040003
  Kutia metalike me 3 fioka për sistemin ORSY 8.4.2., ofron mundësi të vendosjes së tri valixheve ORSY. Përbëhet nga rrëshqitësit teleskopik në formë gjyle me bartshmëri deri në 2kg për tabelë. Posedon mundësinë e mbylljes qendrore me dy celësa, dhe lidhjes

  ORSY 8.4.1 valixhe me shkumë

  5581010200
  ORSY valixhe 8.4.1 me shkumë me strukturë rrjete. Eshtë mjet ideal për deponim në vete dhedeponim mobil.

  ORSY valixhe 4.4.2 me kapak të zi

  5581021000
  Valixhja ORSY 8.4.2. me kapakun e zi është zgjidhje ideale për vendosje të organizuar të makinave, mjeteve si dhe materialit shpenzues. Është shumë fleksibile dhe palohet lehtë. Mundëson krijim individual të përmbajtjes në pajtim me nevojat. Falë konturës

   

   

  Sistemi i ruajtjes ORSY