Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Prerëse elektrike

  Popular products from category Prerëse elektrike

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Trimeri me bateri për bari/ murin e gjallw FZO3600E

  FZO3600E
  Trimeri për bar/gardh të gjelbër është një makinë prerëse praktike me bateri me një opsion teh për prerjen e barit të kopshtit si dhe një teh për prerjen e gardheve dhe shkurtimin e bimëve zbukuruese. Tensioni i baterisë që përdor është 3.6 V dhe ka një k

  Električni trimer za travu F450ET, 450W

  F450ET
  Prerësja elektrike F450ET me fuqi 450 W është ideale për të gjitha kositjet në kopshtin tuaj që nuk mund t'i arrijë kositësja e barit. Është bërë nga plastika e lehtë, e cila i lejon përdoruesit të manovrojë lehtësisht.

  Električni trimer za travu F250ET, 250W

  F250ET
  Kositësja elektrike F250ET me fuqi 250 W është ideale për kopshtet tuaj. Ajo përbëhet nga plastika e lehtë e cila i lejon përdoruesit të manovrojë lehtësisht.

  Električni trimer za travu F1000ET, 1000W

  F1000ET

  Električni trimer F1000ET snage 1000W je idealan za sva košenja u vašem vrtu kojima kosačica ne može da priđe. Proizveden je od lagane plastike što korisniku omogućava lako manevrisanje.

  Brend Farm by Wurth Srbija na svom eShop-u nudi najbolji izbor električnih trimera za travu. Pogledajte našu ponudu električnih trimera jer nudimo zagarantovan kvalitet naših trimera za travu, funkcionalnost i laku upotrebu, kao i garanciju i servis. 

  Farm električni trimeri za travu ispuniće sva vaša očekivanja kada je reč o uređenju dvorišta ili bašte. 

  Prerëse elektrike