Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Kositëse elektrike

  Popular products from category Kositëse elektrike

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Električna kosilica F1000ELN

  F1000ELN
  Kositëse elektrike bari F1000ELN me motor me fuqi 1000 W me furça, ka një grumbullues bari që lejon grumbullimin e tij me një vëllim deri në 35 litra, gjë që e bën atë ideale për sipërfaqe të vogla me bar. Në të njëjtën kohë, kërkon shumë pak kohë për të

  Električna kosilica F1200EI

  F1200EI
  Kositëse elektrike bari me motor me induksioni me fuqi maksimale 1200W. Ka mundësinë e rregullimit të lartësisë së kositjes në 3 nivele: 25/40/55mm, gjë që e bën një model shumë të njohur. Gjerësia e kositjes është 32 cm. Vëllimi i kolektorit 35 l. Ka një

  Makinë kositëse e barit elektrike F1600EI

  F1600EI
  Ky model nga grupi i kositëseve me shtytje elektrike ka fuqinë më të lartë prej 1600W dhe është i destinuar për sipërfaqe deri në 800m2. Për ata që përpiqen për perfeksion, ky model është zgjedhja e duhur sepse ofron mundësinë e rregullimit të lartësisë s

  Želite travnjak uredan kao na fudbalskom terenu? Sa FARM električnim kosilicama, brzo i jednostavno, imaćete savršeni travnjak. Brend Farm by Wurth Srbija nudi najbolji izbor električnih kosilice za travu. Nudimo zagarantovan kvalitet naših kosilica kao i funkcionalnost i laku upotrebu.

  FARM električne kosačice i ostali proizvodi iz FARM asortimana, pretvoriće svaki baštenski posao u uživanje!

  Kositëse elektrike