Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Artikli u specijalnom pakovanju

  Ngarkimi

  Popular products from category Artikli u specijalnom pakovanju

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  16 u 1, Multifunkcionalni alat

  COXB899016
  Vegël shumë-funksionale 16 në 1, shumë praktik dhe kompakt, aplikim universal. Paketimi prej kartoni nga fotografia përmban 12 copë

  Mini račna/odvijač, 4u1

  COXB364041
  Mini dorezë arpion/kaçavidë me magacin me 4 fishekë. Paketimi prej kartoni nga fotografia përmban 9 copë

  Thikë shumëfunksionale

  COXB897951
  Thikë shumë-funksionale, me gjatësi totale 200 mm, me doreza “anti-slip”. Opsioni i bllokimit, aksesori për thyerjen e xhamit në rast rreziku, aksesori për varjen në rrip. Paketimi prej kartoni nga fotografia përmban 12 copë

  Radna lampa sa 24 diode

  B29881
  Llambë pune e dizajnuar në mënyrë ergonomike me 24 dioda.Paketimi prej kartoni nga fotografia përmban 12 copë

  Skalpeli me fren Standard 2K, 170mm

  COXB897918
  Paketimi nga kartoni nga fotografia zë 20 copë.

  Artikli u specijalnom pakovanju