Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Makina saldimi

  Popular products from category Makina saldimi

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Aparati për saldim MIG160 WORKSHOPER

  WAZM1
  Aparati digjital për saldim MIG/MAG dhe REL (MMA) me veprimin me ndihmën e teknologjisë moderne IGBT, i cili mundëson punë stabile megjithë ndryshimet e tensionit në rrjetin elektrik. Shtuesi i integruar i telit mundëson përdorimin e mbështjellësit prej

  Makina saldimi