Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Mbrojtja e saldatorëve

  Popular products from category Mbrojtja e saldatorëve

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Rëndit sipas:

  Automatska maska za zavarivanje Stella black flame

  0984700653

   

  Stella FIRE automatska maska za zavarivanje izrađena je od visoko kvalitetne plastike otporne na lom. Sadrži četiri optička senzora brzine 1/3.s.
  Napajanje se vrši putem solarnih ćelija i neizmenjivim litijumskim baterijama čiji je radni vek od pet do sedam godina. Postoji mogućnost izbora režima za zavarivanje ili brušenje. Izrađena je u skladu sa CE, ANSI, CSA i AS/NZS standardima.
  Zahvaljujući podešavanjima sa spoljne strane maske, omogućava brži rad bez skidanja maske. Ima i mogućnost podešavanja rastojanja od lica.

   

  Automatska maska za zavarivanje, Stella, Black Carbon

  0984700651

   

  Stella BLACK CARBON automatska maska za zavarivanje izrađena je od visoko kvalitetne plastike otporne na lom. Sadrži četiri optička senzora brzine 1/3.s.
  Napajanje se vrši putem solarnih ćelija i neizmenjivim litijumskim baterijama čiji je radni vek od pet do sedam godina.
  Postoji mogućnost izbora režima za zavarivanje ili brušenje. Izrađena je u skladu sa CE, ANSI, CSA i AS/NZS standardima.
  Zahvaljujući podešavanjima sa spoljne strane maske, omogućava brži rad bez skidanja maske. Ima i mogućnost podešavanja rastojanja od lica.

   

  Staklo za masku za zavarivanje, zeleno

   

  Tvrdo zeleno staklo odgovara masci za zavarivanje čiji su promeri stakla 90 x 110 mm.

   

  5 në madhësi të ndryshme
  Shiko të gjitha

  Dorëzat për saldim, nga lëkura, për TIG, W-130

   

  Visokokvalitetna, obložena rukavica za zavarivanje.

   

  • Visoko kvalitetna puna koža 0,7 - 0,9 mm
  • izražen je osećaj dodira na vrhovima prstiju
  • Manžetna je izrađena od špalta
  • Podstava otporna na toplotu unutar menžetne
  • Otporne na ulje, mast i vodu
  • Dug vek trajanja
  • Ukupna dužina : 35 cm 

   

  Maska automatike për saldim, Stella

  0984700650
  Stella BLACK CARBON maska automatike për saldim është bërë nga plastika me kualitet të lartë rezistuese ndaj thyerjes. Përmban 4 senzora optik me shpejtësi 1/3.s. Furnizimi bëhet përmes qelizave solare dhe bateritë e pandryshueshme nga litiumi kohëzgjatja

  Xhami për maskën për saldim, I tejdukshëm

  0984500100
  Xhami i fortë i tejdukshëm i përgjigjet maskës për saldim përmasat e së cilit xham janë 90x110 mm.

  Përparësja për saldim

  0984312100
  Përparësja salduese nga lëkura shpalt me mbrojtje gjoksi paraqet mbrojtje ideale nga prerjet dhe grisjet. Përdoret në veprimtari të ndryshme duke filluar nga punët e llamarinës dhe xhamprerësit, deri te veprimtaritë e përpunimit të automjeteve, dhe ndërti

  Mbrojtja e saldatorëve