Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) Shporta
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  WC daske od medijapana sa motivima

  Popular products from category WC daske od medijapana sa motivima

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  WC dërrasa, medijapani I lastruar, dezen STAR FISH, inox civijat

  DKSK646
  Kapak për WC i bërë nga MDF, jashtëzakonisht rezistent ndaj efekteve mekanike me përpunim delikat përfundimtar. Ka mentesha nga inoksi. Pesha 3,2kg. Dizajni – yjet e detit në rërë dhe me finish (material përfundimtar) me llak.

  WC daske od medijapana sa motivima