Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  WC daske duroplast

  Popular products from category WC daske duroplast

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  WC dërrasa TAROS, durroplast, softclose

  KSTASC00TA
  Kapak për WC nga duroplasti karakterizohet nga forca e jashtëzakonshme e materialit, rezistent ndaj dëmtimeve mekanike dhe gërvishtjeve. Sipërfaqja është e lëmuar dhe pastrohet lehtë. Mekanizmi i Soft-close parandalon përplasjen e kapakut në guacë, gjë që

  WC daska, KLIK FIX, duroplast

  KFX00
  Kapaku i tualetit e bërë me duroplast, i cili karakterizohet nga forca e jashtëzakonshme e materialeve rezistente ndaj dëmtimeve mekanike dhe gërvishtjeve. Sipërfaqja është e lëmuar dhe e lehtë për t'u pastruar. Tabela fikse Klik lejon heqjen e shpejtë

  WC daske duroplast