Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  UTILI

  UTILI

  MALI KUĆNI APARATI

  Najmlađi brend nastao u kompaniji Wurth Srbija razvijen je sa namerom da se upotpuni ponuda ka kupcima koji u svom asortimanu drže velik broj proizvoda. Robnu marku Utili na sebi nose mali kućni aparati.

  Ngarkimi
  Shiko si. Grid Listë
  Ekrani Per faqe.
  Rëndit sipas:

  Utili Kalorifer nxehësja

  UG2000C
  Ngrohës kalorifer me fuqi 2000W. Për ngrohjen e hapësirave në disa nivele të nxehtësisë dhe shpejtësive të funksionimit.

  Utili nxehësja konvertuese

  UG2000RCH
  UTILI Ngrohës konvektor kompakt - Designed je është ngrohës me efikasitet të lartë termik dhe dizajn modern. Ka termostatin për të rregulluar temperaturën optimale dhe fuqia mund të rregullohet – 1000W ose 2000W. Termostati dhe fuqia e rregullueshme mundë

  Utili peshoja për kuzhinë

  UKV5M
  Peshore kuzhine digjitale me xham interesant. Mund të masë peshën deri në 5 kg por me saktësi të jashtëzakonshme prej 1g. Ka funksionin tare, kështu që mund të masë ushqimin në enë. Dimensionet e peshores: 222x152x22mm.

  Utili peshoja për matjen e masës së trupit, LCD displej

  UTV180BD
  Peshore elektronike jashtëzakonisht praktike dhe interesante e bërë nga qelqi i zbutur. Peshën maksimale që mund të masë peshorja është 180 kg dhe ka një mbështetje në 4 pikë. Për të dhënë peshën më precize, ajo duhet të pozicionohet në sipërfaqe të rrafs

  Utili Peshoja për matjen e masës së trupit, LED displej

  UTV180HD
  Peshore elektronike jashtëzakonisht praktike dhe interesante e bërë nga qelqi i zbutur. Peshën maksimale që mund të masë peshorja është 180 kg dhe ka një mbështetje në 4 pikë. Në vend të ekranit klasik, peshorja tregon peshën me numra të mëdhenj të kuq. P

  Kvarcna grejalica, 1200 W

  UQG1200W

  Grejalica ima 3 kvarcna grejača sa 3 opcije grejanja. Opcija „prekidač“ za gašenje u slučaju prevrtanja, koji se nalazi na samoj „nogici“ grejalice. Grejalica ima i ručku za prenošenje.

  UTILI