Nëse jeni kompani krijo një llogari ose që të keni qasje në çmimet me shumicë
(0) items
Ju nuk keni artikuj në shportën tuaj.
Të gjitha kategoritë
  Close
  Filters
  Preferences
  Kërko

  Ukrasna kapica plasticna bela R9010, D15mm

  8 RSD me TVSH
  8 RSD me TVSH
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  Me dizajn atraktiv dhe performanca të larta kjo kosë që ecë vetëm ka gjetur aplikim në shtëpitë e shumta, ku qëndrimi në ambient të hapur është mënyrë e jetesës. Mundësia e rregullimit të lartësisë së kositjes me 6 shkallë prej 2.5 deri në 7.5cm do t'a kë
  Dokumenta
  Shifra: 0590730201
  Kontrolloni disponueshmërinë në dyqan.
  Ky produkt ka një sasi minimale prej 500.

  Pack.

  500 pc

  Quantity

  Transport i shpejtë 2-3 ditë
  Transporti Falas për porosi mbi 20 Euro
  Specifikimet e produkteve.
  Emri atributVlera e atributit
  BojaBela
  Prečnik15 mm
  Shkruajeni përshtypjen tuaj
  • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të shkruajnë vlerësime.
  *
  *
  • Keq
  • I shkëlqyer
  Specifikimet e produkteve.
  BojaBela
  Prečnik15 mm